Dárek pro muže může být vzrušující

Znáte to, narozeniny Vašeho drahého se blíží a vy ne a ne vymyslet ten nejlepší dárek, co by ho potěšil? Většinou se stává, že krásné tipy na dárky Vás napadnou v průběhu roku, a když jde do tuhého, vypaří se z hlavy. Jasně můžete si udělat seznam, když zrovna Váš drahý něco postrádá a to mu pak nadělit. Tato věc je také řešením. Ale nejsme si jisti, zda ho třeba zahradní nářadí nadchne uprostřed zimy, nebo zda v létě ocení nové přezkáče. I když si přeje shodit přebytečná kila, poukaz na hubnutí nebude to pravé ořechové. Ať se na kliniku hubnutí objedná sám. Lepší bude vymyslet něco nového originálnějšího, co zaručeně zabere. Co tím myslíme? No přece sex!

SEX jako dárek?

Že jsme se zbláznili a že milování není novinkou? Kdepak, všichni víme, že právě milování patří do každodenního partnerského života, ale takový pořádný sex, dráždivá atmosféra spojená s věnováním dárku, je věc náramná a velmi potěšující. I ten největší pecivál neodmítne pozvání do postele, natož ti, kteří bez milování nevydrží jediný den. Věnovat dárek v podobě sexu, tedy vlastně sama sebe musí být ale řádně naordinován. Nikoho by nenadchla věta: „Miláčku máš narozeniny, jdeme nato.“ Chce to trochu fantazie a ze sexu se stane nezapomenutelný večer. Možná, že Váš partner si pak každoročně bude přát znovu a znovu ten samý dárek.

Tipy jak zabalit sex

Sex je zadarmo, tedy Vás nic nebude stát. Proto můžete peníze věnovat na ostatní věci s ním spojené. Například můžete zamluvit noc v hotelovém pokoji, vyveďte svého miláčka do města pod záminkou společné večeře a na závěr mu oznamte, že děti zůstávají u babičky a dárek jste vy a s vámi si nyní může hrát až do rána. Jinou variantou společné noci může být objednaný poukaz na romantický víkend v poklidném penzionu.

Nemluvíte spolu o sexuálních praktikách, které by se Vám líbily? Je to škoda. Nikdo neumí číst myšlenky. Kdybychom to uměli, byl by sexuální život daleko vzrušujícím. Jestliže máte doma stydlína, který na každý dotaz vyhýbavě mlčí. Nadělte mu deníček a krásnou propisku. Na první stránku krasopisně nadepište „na tajné přání“. Napište mu tam své nevyplněné sny, tipy co by s vámi mohl dělat a do poznámky uveďte, že splníte každé tajné přání jako dárek k jeho narozeninám.

Má Váš taťka rád více pivo, nežli milování? A vy byste ho ráda překvapila? Nekupujte basu piv ani novou pípu na sud. Buďte originální. Existují event agentury, které nabízejí pobyty v pivních lázních. Spojte chuť na pivo s příjemným odpočinkem. Váš drahý bude jistě rád, když přes den si poleží v lahodném moku a večer ho bude moci ochutnat. V lázních nabízejí nejen pivní procedury. Je zde wellness, masáže kůže i kosmetika. Oba Vás to dobře naladí na krásný večer. Sex bude pak třešinkou na dortu.

Samozřejmě se nabízejí i jiné varianty společného sexu jako dárek. Darujte prázdnou krabici se vzkazem, že čekáte v posteli na adrenalinové zážitky. Vytvořte zajímavé foto v krajkovém spodním prádle s textem „jsem celá tvá“, Uvařte lahodnou večeři na doma a buďte příjemnou servírkou, která kromě dobré krmi bude rozdávat i jiné slastné okamžiky apod. Nápadů, jak příjemně strávit čas a prožít narozeninové nadčasové milování naleznete spousty, jen stačí trochu potrápit fantazii.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera