Máte hračky do postele?

Co si budeme milé dámy nalhávat, velké množství žen touží po sexuálních hračkách, po vzrušujícím sexu s pomůckami rozličných tvarů a přesto přejít přes práh sexshopu nás nikdo nedonutí? Kde se vzalo ono „tabu“, které v nás je vypěstované? Kdo zapříčinil, že nakupování potřeb do domácnosti, módních záležitostí a jiných věciček je naprosto normální, ale pomůcky a potřeby pro zpříjemnění večera jsou uzavřeny ve specializovaném obchodě s lákavým velikým logem a neprůhlednými výlohami?

Ženy myslí pouze na úklid domácnosti?

Ano jistě, má to své opodstatnění, toto je mládeži nepřístupno. Ale vezmeme-li to logicky, sexu a obrázků s danou tematikou je všude plno. Tisk, knihy i internet je přeplněn fotografiemi se sexuální tematikou. I televizní obrazovky již polevili a vysílání po dvaadvacáté hodině není zase tak odlišné od běžného odpoledního televizního programu. Vždyť seriály i filmy běžně vysílané v kterýkoli denní čas jsou plné scén se sexuálním podtextem a nikoho to nepřivádí do problémů. Není pravda, že ženy myslí pouze na úklid domácnosti a na výchovu dětí, i v ženské hlavě je mnoho myšlenek na příjemné romantické chvíle ve dvou. Proč tedy praktické pomůcky pro zlepšení partnerského života jsou vyčleněny z běžných obchodních řetězců?

Tajné přání

I když víte, kde ve městě najdete onen obchod, vždy jen okolo proběhnete s myšlenkami na příjemné chvilky a vstoupit se neodvážíte. Takovéto obchody jsou dle celosvětových statistik navštěvovány v převážné většině muži. Ano, stydíme se, ale vlastně nemáme za co. Naše drahé polovičky nám tu a tam přání splní a jako milou pozornost nám přinesou roztomilou hračku. Ale když byste měli dámy možnost při každodenním nákupu projít i okolo regálu s erotickým zbožím, neměly byste náhodou těchto věcí doma více? Muži mají jiný svět a nám ženám mnohdy nerozumí a tak i výběr zboží, volí dle vlastního rozmyslu.

Splněné touhy

Ano existují internetové obchody, kde si tyto výrobky můžeme objednat a nikdo nás při tom neuvidí, ale na vlastní pohled a výběr výrobků nic nemá. Vzít do ruky, prozkoumat a prohlédnout si je můžeme až doma. Když by byly sexuální pomůcky zařazeny do regálů v odděleném koutě obchodních domů, jistě by byly více nakupovány. Zatím se musíme smířit pouze s tím, že volně prodejná je jen literatura. Například velmi oblíbená Kámasútra je běžně k dostání v knihkupectví i v bazaru. Lákavé spodní prádlo také máme možnost nakoupit ve svém oblíbeném obchodě s textilem, ale na malé či větší hračky do postele si v regálech obchodních domů musíme ještě počkat. Snad se toto brzy změní. I ve školách se sexuální výchova probírá daleko dříve, než bylo obvyklé a děti jsou učeny, že sex je běžný doplněk partnerského života, snad tedy i erotické pomůcky budou brzy dostupnější.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera