Nalepovací lak – geniální lak na nehty

Také už vás omrzely nenápadné nehty a chcete zkusit něco odvážnějšího? Možná si ale stěžujete, že nemáte dostatek času, trpělivosti a zručnosti na to, abyste si na svých nehtech vytvořila módní barevné kreace. Nebo potřebujete své ruce rychle vyšperkovat na večírek, na svatbu nebo oslavu? Právě pro vás jsou ideální volbou nalepovací laky na nehty.

Tip na krásné nehty bez čekání
Vyrábějí se v mnoha barevných variantách a se vzory, na které by si troufla jen málokterá z nás.  A to ani nemluvíme o tom, jak je jejich aplikace snadná a rychlá – lak nemusíme vrstvit a ani nemusíme čekat, až zaschne, tak jako u běžných laků. A jak určitě potvrdíte, právě to nás často odrazuje od lakování nehtů klasickými laky.

Rychlá manipulace a dlouhý výsledek
Nalepovací laky jsou vhodné jak na umělé tak na přírodní nehty. Takže stačí vybrat správnou velikost nálepky a barvu nebo vzor, které se budou hodit, a můžete začít. Výsledek jistě oceníte nejen vy. Nalepovací lak se nejsnadněji aplikuje na rovný tvar nehtů, u jinak tvarovaných nehtů budete mít více práce s odstraněním přebytků.
Pro to, aby vaše nehty vypadaly opravdu dokonale, a luxusně vám budou stačit pouhé tři kroky: úprava kůžičky kolem nehtu a jemné opilování – zmatnění nehtu, aplikace samolepky a zapilování a odstranění přebytku samolepky. Pro dokonalý vzhled stačí na nehet nalepit samolepící folii, odstranit přebytek samolepky pomerančovým dřívkem a ruce umýt mýdlem – tak samolepící folie dokonale přilne k vašemu nehtu. Nalepený la vám vydrží 4 až 5 dní (podle toho, jak budete nehty namáhat). Pokud chcete tuto dobu prodloužit, můžete si nehty nakonec ještě přetřít bezbarvým lakem. Při odstraňování stačí narušit samolepky na kraji a sloupnout. Pokud jste použila bezbarvý lak, bude třeba ho nejprve odlakovat.

•    Ty nejlevnější seženeme u firmy Essence, stojí 79,- Kč a v balení jsou i náhradní samolepky, které využijeme, pokud se nám odlepí nebo poškodí třeba jen jeden nehet.
•    V síti parfumerií Sephora pořídíme nalepovací lak pod názvem Nail Patch Art za 270,- Kč.
•    Pokud si potrpíte na velmi odvážnou a originální módu, potom ty pravé vzory najdete na webu www.melodyehsani.com, kde je pořídíte za $16.

Nalepovací laky jsou ideální variantou do dnešní uspěchané doby, kdy nemáme moc času na péči o tělo, kdy potřebujeme rychlé služby– jejich aplikace je snadná, rychlá a výsledek je velmi efektní. Proto se nebojte a vyzkoušejte je – design vašich nehtů vám potom jistě budou všichni závidět.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera