Revoluce v prodlužování vlasů

Uvažujete o prodlužování vlasů a nechcete za to zaplatit svou měsíční výplatu? Nebo se bojíte, že se vám to nebude líbit a budete se zase chtít prodloužení zbavit? Bojíte se, že si poškodíte vlasy? Nemějte obavy, protože je tu konečně pro vás ideální řešení! Prodloužení vlasů pomocí metody Clip-in!

Je mi jasné, že nevěříte na zázraky. Nejspíš si říkáte, že vás chci nalákat tím nejjednodušším způsobem na světě – tedy salvou krásných slovíček, ale není tomu tak. Metoda clip–in vlasů je prostě jednoduchá a pochopíte jí selským rozumem, který, jak známo, bývá ten nejspolehlivější!

Jak to funguje?

Clip – in jsou připínací pramínky vlasů. Jsou nejčastěji vyrobeny z lidských vlasů. Prameny mají na začátku skutečně maličké hřebínky, díky kterým si prameny připnete na svoje vlasy. Je to takhle jednoduché. Nad hřebínky je silikonový proužek, díky kterému nebudou pramínky sklouzávat dolů a budou hezky držet. Můžete je klidně nosit celý den. Před spaním se doporučuje je sundat, ale ze zkušenosti vím, že případně i jednu noc bez problémů vydrží!

Co všechno si k nim mohu dovolit?

Skvělé je, že připínací pramínky jsou vyrobeny z lidských vlasů, a tak se s nimi dá také jako s lidskými vlasy zacházet. Je však dobré mít na mysli, že se již nejedná o vlasy živé. Buďte proto opatrná při jejich telené úpravě. Nicméně kulmu i žehličku použít můžete. Jen buďte opatrná s teplotou.

Vlasy můžete klidně i obarvit anebo zastřihnout do délky, která vám bude vyhovovat. Možná vás zajímá spíš zhušťování vlasů než jejich prodloužení – tento problém lze také skvěle vyřešit metodou clip-in. Pramínky zastřihnete do délky vašich vlasů, připněte si je a pak už se jenom radujte, jak jste krásná a jak nikdo nemá šanci váš trik odhalit!

Proč je tato metoda tak populární?

Clip – in ženy milují proto, že po použití této metody mají stále zdravé vlasy a navíc tím šetří také svojí peněženku. Příčesky si můžete objednat na internetu z nepřeberného množství odstínů a doručí vám je až domů. Aplikaci zvládnete s instruktážním videem klidně sama. Nezbývá než to prostě vyzkoušet!

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera