Se svatbou vám pomůže agentura

Zásnubní večírek skončil a pomalu ale jistě se blíží den, kdy řeknete své „ano“. Přesto nemáte hotové svatební přípravy. Co teď? Nezoufejte. Na pomoc vám přijde svatební agentura. Ta pro vás zařídí mnohé.

Začněte s agenturou

Nevěsta a ženich

Nevěsta a ženich

Každý jistě ví, jaké výhody přináší spolupráce s agenturou při plánování svatby.

Svatební agentura vám může pomoci s celou svatbou, svatební dnem nebo jen se svatebním obřadem.

Některé agentury dokonce kromě svateb plánují i symbolické svatby nebo obnovení svatebního slibu.

Agentura za vás zařídí mnoho důležitých věcí, o kterých ani sami nevíte, že jsou potřeba. Než tedy začnete plánovat svatbu, vyberte si nejdřív vhodnou agenturu pro spolupráci.

Porovnávejte ceny i služby, které agentury nabízí. Na internetu si raději zjistěte reference. Nejvíce vám o schopnostech agentury prozradí jejich spokojení klienti.

Co zařídí agentura?

Jestliže se rozhodnete, že využijete profesionální svatební agenturu k naplánování celé svatby, můžete se těšit na komplexní servis.

Agentura za vás vyhledá vhodnou lokalitu, kde by se měla odehrávat svatba vašich snů, pomůže vám vytvořit časovou osu a rezervace, sestaví pro vás seznam potřebných dokumentů a formulářů.

Navíc vám pomůže s výběrem svatebního oznámení a vypracuje pro vás nabídku dodavatelů svatebních šatů, prstýnků i květin. K tomu se postará o ochutnávku menu i svatebního dortu.

Domluví za vás termín schůzky s fotografem i návrhářem. Kromě toho se postará o dokonalé svatební video a celou dobu vás bude včas informovat o finančním rozpočtu.

Naše agentura nabízí víc

Svatba

Svatba

Svatební agentura Bomtom Weddings kromě standardních služeb nabízí i něco navíc.

Pokud například nemáte dostatek židlí a stanů, agentura Bomtom Weddings vám ráda zapůjčí své svatební vybavení.

Navíc můžete na svatbu pozvat i děti. Agentura se postará o výběr profesionálních chův, které se o ně postarají.

A nemusíte se ani bát, že by se na svatbě vaši hosté nudili. Bude pro ně totiž připraven zábavný program plný svatebních her.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera