Základem firemního večírku je dobré jídlo a pití

Občasné pořádání firemních večírků je běžnou praxí ve většině firem. Firemní párty a jiné akce upevňují vztahy se zaměstnanci a mohou příjemně ovlivnit vztahy na pracovišti. Také večírky pro klienty mají svůj neoddiskutovatelný význam. Jak ale má taková akce vypadat? Základem je, aby se hosté cítili dobře. Toho můžeme docílit především vhodným výběrem občerstvení.

3 zásady dobrého večírku

Firemní akce

Firemní akce

Mezi 3 zásady každého večírku patří jídlo, pití a zábava. Vhodnou volbou těchto tří věcí, snadno dosáhnete perfektního výsledku.

Hosté, kteří se dobře baví a přitom mají k dispozici skvělé občerstvení, jsou spokojení hosté.

Vybrat kvalitní zábavu není tak složité. V podstatě máte na výběr z několika základních možností.

Na prvním místě je samozřejmě hudba. Ta nesmí chybět na žádném večírku. V závislosti na vašich financích lze vybrat DJ nebo živou kapelu.

Dále může zábavu rozproudit bavič nebo barmanská show. Velmi oblíbená jsou i taneční vystoupení. Vše se také odvíjí od místa konání. Například firemní akce pořádaná venku skýtá mnohem více možností.

Je libo sushi? Buďte kreativní!

Raut

Raut

Při výběru občerstvení se vyplatí kreativita. Staromódní rauty s chlebíčky a řízky dnes už nikoho neoslní.

Jídlo může být tématicky zaměřeno. Zkuste párty v asijském stylu nebo trochu exotiky. Uvidíte, že na takový večírek nikdo nezapomene.

Chcete být opravdu kreativní a přijít s něčím nevídaným? Co takhle molekulární kuchyně? Takový salát ve formě pěny, nebo pomerančový kaviár zanechá všechny v úžasu.

Ani nápoje nemusí být fádní

Koktejl

Koktejl

Večírek ve velkém stylu se neobejde bez kvalitního alkoholu a zajímavých koktejlů.

Profesionální barman dokáže vykouzlit nevšední drinky. Hosté si pochutnají a ještě se pobaví, při sledování barmanského umění.

Třeba barevné koktejly jsou jako zrozené pro párty v tropickém stylu.

A co jiného popíjet k sushi než saké nebo švestkové víno. Nebojte se zkoušet nové věci, úspěch je zaručen!

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera