I ve zralém věku můžete mít dokonalé tělo

Symbolem krásy odpradávna bylo a bude dobře tvarované tělo. Ne nadarmo se říká v zdravém těle zdravý duch. S přibývajícím věkem můžete shledat dříve bezstarostné udržování si štíhlé linie stále náročnějším. Pro vaše sebevědomí je důležité, abyste byla se svým tělem plně spokojená. Image a zdraví jsou důležitou součástí nejen vašeho osobního, ale i pracovního života.

Bez bolesti a modřin

Yesvisage

Yesvisage

Hubnutí pomocí klasické liposukce je výrazným zásahem do těla a často s sebou nese trvalé následky. Možná vás zatím metody estetické medicíny spíše strašily.

Bála jste se hospitalizace a dlouhé rekonvalescence. První laserová liposukční metoda v České republice vám pak bude připadat téměř jako zázračná.

Liposukce SlimLipo je nejmodernější a nejšetrnější technikou odstranění nahromaděného podkožního tuku. Návštěva kliniky je rychlá, proběhne bez přítomnosti krve, jizev a zanícené kůže a během dvou dnů můžete být zpět v plném zápřahu a jako vyměnění.

Trvalý a viditelný výsledek

Hlavní výhodou liposukce s funkcí laseru je to, že dokáže nejen odstranit libovolné množství přebytečného tuku při jednom zákroku, ale také kůži v ošetřené oblasti efektivně stáhne, vypne a navrátí jí elasticitu.

K nejvyhledávanějším zákrokům patří liposukce břicha, boků, stehen a hýždí. Laserová metoda vás nejen zbaví tuku, ale zároveň dokonale vytvaruje kontury vaší postavy v oněch partiích.

Podporuje také tvorbu a denaturaci kolagenu. Ze dne na den vyřeší vaše problémy se stárnutím kůže i celulitidou.

Skutečné tvarování těla

Krásná žena

Krásná žena

S nastávajícím jarem a létem je velmi žádané odstranění přebytečných tuků v oblasti stehen a hýždí.

Mnoho žen se vzhledem svých stehen není spokojeno.

Tvar stehen přitom životosprávou a životním stylem můžete ovlivnit jen minimálně.

Alternativu k nekonečnému koloběhu cviků a nikam nevedoucích diet nabízí právě plastická chirurgie.

Vytoužený efekt se dostaví okamžitě a při absenci výrazného kolísání váhy jsou výsledky liposukce stehen relativně trvalé. Výborných výsledků je dosaženo také při vyhlazování památek na ne zrovna šetrné chirurgické zákroky.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera