Jak investovat peníze? Do vašeho bezpečí!

Do riskantních investic se pouštět nechcete, ale rádi byste udělali něco pro svou budoucnost? Co takhle obojí? Investujte a zároveň udělejte maximum pro ochranu vašich cenností. Je to jednoduché, a hlavně naprosto bezpečné. Pořiďte si bezpečnostní schránku a zabijete dvě mouchy jednou ranou.

861f0c68c7

Proč si pořídit bezpečnostní schránku?

Bezpečnostní schránka dokáže zabránit ztrátám, krádežím a zbytečnému hledání věcí. Šperky, sběratelské předměty nebo pasy a rodné listy prostě uklidíte do schránky, a když je budete potřebovat, jednoduše je vyzvednete. Po celou dobu budou chráněny nejlepším bezpečnostním systémem na trhu. A kde jinde si uložit investiční zlato? Společnost 24SAFE zařídí obojí – nabízí schránky i drahé kovy k investování.

Uvažujete nad trezorem? Než seženete vhodný domácí trezor, který se vám domů vejde a bude splňovat alespoň některý z vyšších bezpečnostních stupňů, chvíli to potrvá. A také se připravte na možné vyšší pořizovací náklady. Nebankovní bezpečnostní schránka se dá sehnat za pár minut. Nemusíte ani nikam chodit. Není na tom nic těžkého.

Schránky na míru přáním a požadavkům

Pronájem bezpečnostních schránek funguje jako kterákoliv služba. Vyberete si vhodnou velikost podle toho, co do ní chcete uložit. Od ní se poté odvíjí cena měsíčního pronájmu. Pokud už ji nebudete potřebovat, stačí pronájem jednoduše zrušit.  Budete-li objednávat schránku online, máte u každé z nich vypsané rozměry a příklady toho, co do ní uložit. Díky těmto informacím půjde výběr snáz.

I personalizace schránek stojí za řeč. Můžete nastavit otisk prstu k prokázání vaší identity a SMS upozornění při vstupu k výdejnímu terminálu. Pokud je schránka pro celou rodinu nebo vaši firmu, udělte dalšímu členovi disponenturu. Ať do schránky uložíte dokumenty, menší cenné předměty nebo třeba hotovost, nikdo kromě vás a vámi určených osob, se tam nedostane. Dokonce ani živelní katastrofa, exekutor nebo policie. Vaše cennosti i investice jsou v dokonalém bezpečí.

 

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera