Máte šperky? Schovejte je do bezpečnostní schránky!

Šperky jsou krásnými doplňky, které zvyšují naši sebedůvěru a zdůrazňují osobnost. Můžou to být drahé diamantové náušnice zděděné po babičce, sentimentální stříbrný náhrdelník od nejlepšího přítele nebo jednoduchý zlatý prstýnek, který nám připomíná naše životní cíle. Ať nosíte nebo vlastníte cokoliv, dopřejte jim bezpečný úkryt.

50dfbdef15

Než se stane neštěstí…

Řetízky z krku a prsteny přímo z rukou se kradly naposledy tak v minulém století a teď nejspíš jen na filmovém plátně. Náhoda je blbec. Ztratit dokážete cokoliv během jedné nešťastné vteřiny. Proto neškodí zamyslet se nad tím, kam je vlastně odkládáte nejen venku ale především doma. Šperkovnice se nabízí, ale nejlepším místem pro všechny cennosti je bezpečnostní schránka.

Všechny šperky, které nenosíte každý den, jsou vzácné, mají historickou hodnotu nebo vám na nich zkrátka záleží, patří někam, kde o ně bude dobře postaráno. Pronájem bezpečnostních schránek dokáže splnit všechny požadavky na jejich zabezpečení. Tuto službu nabízí některé banky a další instituce, které se touto činností živí. Zdá se vám to jako přežitek? Vůbec! Vlastnictví schránky začíná být běžnou součástí bezpečnostního systému rodin i podniků.

Schránka na míru klientovi

Nebankovní bezpečnostní schránka je vybavena různými bezpečnostními opatřeními, jako jsou odolné zámky, kódovací systémy, kamerové systémy a další technologie, které mají za úkol zajištění maximální ochrany vašich šperků. Tyto trezory jsou umístěny v zabezpečených místnostech, kam mají přístup pouze autorizovaní pracovníci, a jsou chráněny proti požáru a povodním. Na to jsou dokonce schránky i pojištěné.

Pokud se rozhodnete pro pronájem jedné z nich, stačí vám jedna z těch menších. Velikost většinou rozhoduje o ceně. Když to uvedeme jako příklad, tak u společnosti 24SAFE se pro úschovu menších šperků (řetízky, náušnice apod.) hodí velikost schránky S nebo ideálně M. Tam uložíte i hodinky a větší šperky. Před jejich umístěním do bezpečnostní schránky je dobré udělat seznam všech cenností a vyfotografovat je pro případ pojistné události. Také je důležité pravidelně aktualizovat svůj seznam, pokud si pořídíte nové šperky nebo se zbavíte některých starších kousků.

 

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera