Dopřejte vašim rodinným cennostem bezpečí!

Hledáte nejlepší místo pro věci, které jsou vám nejdražší? Možná vás napadla přihrádka ve skříni, zvláštní šuplík nebo možná i domácí trezor. Nejde ale o úplně nejlepší možnosti, že? I ze skříně či šuplíku se vám mohou věci ztratit a trezor? Zabírá místo a často vyžaduje nějakou tu úpravu interiéru, protože se málokam vejde. Buďte prozíravější a uvažujte chytře. Dostaňte své cennosti mimo domov a uložte je do bezpečnostní schránky. Nic lepšího pro ně nemůžete udělat. Jen tam totiž budou v naprostém bezpečí. A neohrozí je ani živelné katastrofy.

9f4d2c485f

Kde se vzala bezpečnostní schránka?

Dlouhá léta byla v nabídce bank. Měly dostatek zabezpečení a také prostor. Využívali je především bohatší lidé, kteří do ní ukládali šperky, akcie a jiné cenné papíry, případně smlouvy. Dnes už ale od této služby víceméně upouštějí a věnují se jiným činnostem. Naopak soukromé společnosti vycítili díru na trhu a tam, kde banka končila, oni začínají.

Takovou firmou je třeba společnost 24SAFE, jež se již stala stálicí na českém trhu. Její služby jsou daleko za hranicemi banky a nabízí zabezpečení, kterého se dostane jen málokde. Jejich nebankovní bezpečnostní schránka je proto sázka na jistotu.

Jaké jsou její hlavní výhody?

Pronájem bezpečnostních schránek je velmi rychlý a zvládnete ho i online. To je velká přednost, zvlášť v dnešní době, kdy je vše na internetu a lidé rádi šetří čas. Na jejich webových stránkách také zjistíte všechny podrobnosti a rovnou můžete vyřídit veškerou administrativu.

Pak už jen stačí zajít do výdejního terminálu, kde do schránky vložíte věci a máte hotovo. Určitě vás potěší, že ke schránce můžete přijít kdykoliv. V noci, ve státní svátek nebo třeba v neděli. Nejste vázání žádnou otevírací dobou ani kalendářem.

Za málo peněz hodně bezpečí

Cena pronájmu je odvozena od velikosti schránky. Na výběr máte S až XXL, která je pro náročné klienty nebo třeba firemní dokumenty a datové disky . Bezpečnostní schránka je totiž ideální pro všechny záležitosti.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera