Pronájem bezpečnostní schránky je dostupný pro každého

Hledáte dokonalé místo pro vaše cennosti, ale nechcete utrácet zbytečně? Zauvažujte nad pořízením bezpečnostní schránky. Je dostupná pro každého, kdo chce o vše důležité pečovat důsledně a hlavně nejlépe. Postarají se o ně totiž profesionálové. Přístup k nim budete mít, kdykoliv potřebujete a každá cesta mimo domov pro vás bude snazší. Tak si zjistěte víc informací, investovaný čas se vyplatí.

861f0c68c7

Nikdo nemá čas…

Žijeme ve velmi hektické době. Kdo se zastaví, toho nakonec převálcují, takže dlouhé zařizování a administrativa nikoho nebaví a nemůže si ji dovolit. Bezpečnostní schránka od 24SAFE se dá zařídit do deseti minut. A dokonce to zvládnete i z domova. Stačí navštívit jejich webové stránky, kde si vyberete správnou velikost schránky a stránky vás procesem provedou stejně jako kterýkoliv e-shop, na který jste zvyklí.

K podpisu smlouvy vám stačí občanský průkaz nebo pas, mobilní telefon a e-mailovou adresu a samozřejmě peníze. Pak už jen zajdete do místnosti s výdejními terminály, kde si po zadání zvolené PIN kódu uložíte věci do schránky. Pronájem bezpečnostních schránek není nijak drahá záležitost. A kdyby se náhodou stalo, že jejích služeb už nevyužijete, pronájem jednoduše zrušíte.

A teď – co do schránky?

Možná jste naopak v situaci, kdy byste schránku rádi, ale netušíte, co ní vlastně uložit. Odpověď je ale velmi jednoduchá. Cokoliv. Důležité dokumenty, smlouvy, doklady. Máte nějaký vzácný výtisk knihy, dopisy nebo milovanou vzpomínku na příbuzné? Raději je dejte do schránky, ať je omylem nerozbijete nebo se vám někam neztratí.

Nebankovní bezpečnostní schránka umožňuje i úschovu hotovosti. A oproti jiným má nonstop otevírací dobu. Takže když se rozhodnete do ní cokoliv přidat, můžete to učinit i v noci, o víkendu nebo ve státní svátek. Velkou výhodou je i to, že můžete někomu udělit disponenturu, aby s vámi mohl schránku sdílet. Nebo naopak pojistit vstup otiskem prstu. Díky SMS upozornění na vstup k vaší schránce také hned zjistíte, kdyby se někdo pokusil dostat tam, kde nemá co dělat.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera