Kam ukrýt před zloději drahé vánoční dárky?

Rádi obdarováváte rodinu i své přátele, ale neradi byste se stali obětí vánočního shonu a zlodějských rejdů, pak zvolte jinou schovávačku dárků než skříň nebo šuplík v ložnici. Raději využijte služeb soukromé společnosti nebo banky a pořiďte si bezpečnostní  schránku. Uložíte do ní poukazy, malé předměty, ale i větší dárky. Cokoliv podle libosti. Je jasné, že je nesmysl, abyste používali bezpečnostní schránku jen před Vánoci. Během roku tam uložíte doklady, důležité dokumenty, šperky či jiné drahé věci. Schránku můžete někomu darovat jako užitečný dárek.

50dfbdef15

Proč se vyplatí?

Pronájem bezpečnostních schránek je služba jako kterákoliv jiná. Využijete její prostor k uložení všeho důležitého, co doma máte a bude o to dokonale postaráno díky profesionálnímu přístupu a dokonalému automatizovanému systému schránek, který posvětila švédská firma GUNEBO – světová špička v oboru. Společnost 24SAFE funguje na trhu již řadu let a má spoustu spokojených zákazníků.

A proč se vyplatí? Vše cennosti budou v dokonalém bezpečí. Doma jste vystaveni náhodě a různým nehodám se občas nevyhnete. A o zlodějích ani nemluvě. Proto je lepší podobným situacím účinně předcházet a raději se zařídit tak, abyste později nemuseli litovat.

Jak je to s obsahem a velikostí?

Bezpečnostní schránka není určena k uchovávání věcí podléhajících zkáze. A neměli byste do ní vkládat ani tekutiny. Jinak je to zcela na vás. Schránky jsou odstupňované podle objemu a rozměrů. Nejmenší S slouží hlavně k úschově jednotlivých dokumentů, fotografií, malých předmětů.

Šperky a hodinky se nejlépe hodí do schránky M. Uložíte do ní i menší datové disky. Pro náročné klienty, kteří potřebují uschovat velké datové disky, případně celé šanony dokumentů, jsou určeny schránky XL a XXL.

Pohodlí a bezpečnost

Nebankovní bezpečnostní schránka poslouží stejně dobře pro osobní i pro firemní záležitosti. Hlavní úlevou je dokonale postavený systém ochrany a také rychlost vyřízení. Během pár minut získáte úlevu od všech starostí a nepřijde si na vás ani sebelepší zloděj, ani domácí nehoda.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera