Kam schovat cennosti před letní dovolenou?

Léto je přímo za humny a jistě už plánujete, kde a jak ho strávíte s rodinou, přáteli nebo třeba někde sami na vlastní pěst. Ačkoliv bude tato sezóna letos trochu jiná a zahraničí bude dost omezené, naše země má mnoho co nabídnout. Ať tedy vyrazíte kamkoliv, určitě nezapomeňte zabezpečit vaši domácnost. Zloději totiž nespí nikdy. A je potřeba zajistit, abyste se vrátili domů a našli tam vše, co jste tam měli, když jste odjížděli. Pokud se nechcete stresovat, pořiďte si bezpečnostní schránku. 

Jak nejlíp převést zloděje?

50dfbdef15

Možná už jste přemýšleli, jak nejlépe zajistit domácnost, když odjíždíte na delší dobu pryč. Nikdy si ale nemůžete být jistí, že to stačí. Bezpečnostní dveře i okna jsou samozřejmě správně. Určitě neškodí ani nějaký inteligentní domácí systém, který vám i na dálku řekne, kdyby se doma něco dělo. Pokud doma máte cokoliv, co je pro vás cenné, raději je uložte mimo váš domov. Bezpečnostní schránka je ideálním místem. Nikde se o ně nepostarají lépe.

Pro někoho zbytečnost, pro jiného samozřejmost. V dnešní době si schránku pořizují nejen movitější lidé, ale i ti zodpovědní. Pronájem bezpečnostních schránek je služba, jako kterákoliv jiná. Zařídíte si ji během několika minut buď přes internet nebo v klientském centru 24SAFE.

Od koho si ji objednat?

Bezpečnostní schránky nabízejí některé banky a nově i soukromé společnosti, které pronikají na trh. Jednou z nich je i 24SAFE, která v Čechách funguje už několik let. Společně se švédskou firmou GUNEBO, což je světová špička v automatizovaných systémech schránek, poskytuje ty nejlepší služby. Snaží se svým klientům poskytnout co nejpohodlnější vyřízení schránky. Kromě toho se k vašim cennostem dostanete, kdykoliv potřebujete. Ať je to v noci, v neděli nebo státní svátek.

Jejich nebankovní bezpečnostní schránka odolá i přírodním katastrofám. Umožňuje přístup i další osobě, pokud jí udělíte disponenturu. Nebo naopak pro lepší pocit bezpečí můžete nastavit otisk prstu pro vstup.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera