Pořiďte si k Vánocům zodpovědnost

Vánoční čas se pomalu blíží a každý, pomalu ale jistě, přemýšlí, čím udělat radost rodině a přátelům, případně sobě. Co kdybyste letos udělali výjimku, zapomněli na ponožky, a pořídili něco praktického? Nepřekáží to. Nezabírá místo, ani není nutné uklízet prach… Nechápete? Pronajměte si bezpečnostní schránku. Maličkost, která se stane nedílnou součástí vašeho bezpečnostního systému. Pojistkou pro všechny případy. 

24safe-nejmodernejsi-system-bezpecnostnich-schranek-1

Jak si pořídit bezpečnostní schránku?

Je to jednoduché a rychlé. Pronájem bezpečnostních schránek se dá totiž pohodlně zařídit i z domova. Třeba společnost 24SAFE na svých webových stránkách uvádí veškeré informace potřebné k výběru správné schránky. Jsou tam uvedeny i rozměry a příklady, co se do které z nic vejde. Díky tomu se nespletete. Od velikosti schránky se odvíjí cena pronájmu.

Pak stačí postupovat jako n kterémkoliv e-shopu. Vybranou schránku dáte do „košíku“ a pokračujete k online potvrzení smlouvy o pronájmu. K tomu potřebujete občanský průkaz/pas, telefonní číslo, e-mailovou adresu a samozřejmě peníze. Během pár minut může být nebankovní bezpečnostní schránka vaše. Nakonec stačí donést vaše věci do schránky v místnosti s výdejními terminály.

Skvělý nápad na dárek

Právě proto, že je to tak jednoduché, můžete zařídit skvělý dárek i na poslední chvíli. Ukážete jím, že vám na vašich známých záleží a myslíte na jejich dobro i bezpečnost. Případně někomu dalšímu udělte přístup do vaší schránky. Ve schránce pak mohou být rodinné cennosti, které se předávají z generace na generaci a tím pádem bude fajn, když se k nim dostane celá rodina. Nebo konkrétní člen, záleží na vás.

Inspiraci se meze nekladou, bezpečnostní schránka je vhodná prakticky pro cokoliv, co nepodléhá zkáze. Můžete do ní uložit i hotovost. V každém případě do ní uložte důležité dokumenty jako pas nebo rodný list. Pokud máte cenné papíry nebo investujete do zlata, pak i to. Zbytek je čistě na vás. Ať tam uložíte náramek od kamaráda z dětství nebo krajku po babičce.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera