V novém roce bez starostí s bezpečnostní schránkou

Rozhodli jste se, že si v letošním roce posvítíte na bezpečnost vaší domácnosti? Dobře děláte! Nikdy totiž nevíte, co všechno se může stát. Proto je lepší všem nehodám a náhodám předcházet a pořídit si takový bezpečnostní systém, který nepřekoná žádný zloděj ani jiná katastrofa. Když si navíc pořídíte bezpečnostní schránku, uděláte pro bezpečí vašich věcí naprosté maximum. Jděte do toho, je to nejlepší cesta, jak nepřijít o nic důležitého. 

50dfbdef15

Na dovolenou bez stresu

Po vánočních návštěvách přichází čas zimních dovolených. Zloději sice nemívají přesný rozpis termínů, ale mohou se trefit, proto není radno nechávat svou nemovitost bez dozoru. Jako věrný elektronický hlídací pes může skvěle posloužit dobrý alarm, kamerový systém nebo některý z prvků chytré domácnosti. Ty vás navíc mohou upozornit i na jiné pohromy jako třeba únik plynu, puštěnou vodu.

Chytrá domácnost za vás i řadu věcí vyřeší, což obyčejný alarm neumí. Další podporou může být bezpečnostní schránka, do které se nedostane ani zloděj, ani živelní katastrofa. Do ní uložte všechno cenné a důležité, i kdyby to mělo „pouze“ citovou hodnotu. Nikdy nevíte, co se může přihodit a jsou věci, o něž přijít nechcete. Tak je schovejte na nejlepší místo.

Proč si pořizovat bezpečnostní schránku?

 

Pronájem bezpečnostních schránek není jen pro „bohaté“. Vždyť bohatý je každý, kdo má vzpomínky, důležité dokumenty, zkrátka věci, které jsou mu milé. I proto si je pořizuje čím dál víc rodin. Uložíte do ní rodné listy, cestovní pasy, smlouvy od domu, bytu, závěť, případně cenné papíry, či akcie. Hodí se ale i pro šperky, fotografie, datové disky nebo celé spisy.

 

Nebankovní bezpečnostní schránka se hodí i pro pracovní záležitosti. Podnikáte a nemáte ke kanceláři vhodný prostor pro skladování důležitých dokumentů, pak se podívejte na schránku XL nebo XXL. Kromě větších datových disků se tam vejde i šanon s dokumenty. Více o rozměrech se dozvíte ve vybrané společnosti.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera