Přišli jste o práci a hledáte levnější bydlení?

Přijít o příjem financí je vždy těžké, zvlášť když na tom závisí osud celé rodiny. Pokud jste se ocitli v této složité situaci a přemýšlíte, jak uživit celou rodinu a zvládnout platit nájem, nezoufejte. Bydlení se dá sehnat levnější a možná i větší, než platíte teď. Podívejte se na nabídku volných nemovitostí společnosti Heimstaden. Možná tam na vás čeká váš vysněný nový domov. I špatná situace může být změnou k lepšímu.

shutterstock_320836964_1600

Rozhoupejte se rychle!

Není čas ztrácet drahocenné minuty lítostí. Jednejte. Je jasné, že hledat nový pronájem bytu není zrovna jednoduchou záležitostí. Než najdete něco adekvátního, domluvíte se na prohlídce. To vše může zabrat poměrně dost času. U Heimstaden to jde mnohem rychleji. Podívejte se na jejich webové stránky, kde najdete katalog volných nemovitostí. Můžete procházet celý Moravskoslezský kraj nebo se zaměřit na konkrétní město.

Obecně platí, že velká města chtějí víc peněz. Zaměřte se na příměstské části a nejbližší okolí. Můžete zjistit, že cesta do práce vám zabere méně času a navíc ušetříte. Dobré je vědět, co od bytu potřebujete. Dispozice a výměra jsou základ společně s cenou měsíčního nájemného. V nabídce mají i domy k pronájmu, garáže či komerční prostory. Určitě je z čeho vybírat.

Proč u Heimstaden?

Snaží se najít bydlení každému, kdo to potřebuje. Jejich nabídka směřuje na severní Moravu a nově i Olomoucko. U některých nemovitostí umožňují virtuální prohlídku, takže ani nikam nemusíte jezdit. Stačí kontaktovat přidělenou osobu v inzerátu a domluvit se na podrobnostech. Byty k pronájmu mají detailní popis a fotografickou přílohu. Je tam uveden i datum možnosti nastěhování.

Aby šel celý proces hladce, mají na stránkách i všechny potřebné informace k podpisu smlouvy. Díky tomu budete bydlet třeba už do jednoho týdne. Zadejte pronájem bytů Ostrava a podívejte se, jaké máte možnosti. Ať je váš nový byt začátkem krásné budoucnosti.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera