S pronájmem bezpečnostní schránky neváhejte!

Letní období je plné dovolených, výletů a zájezdů do zahraničí. Není nad to užívat si tohoto období na plné obrátky. Ale tak trochu pokulhává naše pozornost. Domovy zůstávají prázdné, většinou nekontrolované a pro zloděje je to jedinečná příležitost, jak se podívat na zoubek vašemu bezpečnostnímu sytému. Nepokoušejte štěstí a raději si pořiďte bezpečnostní schránku pro všechno, co je vám drahé. Určitě neprohloupíte.

Fotografie z dovolené až po ní

9f4d2c485f

Nejhorší, co můžete udělat, je ohlásit veřejně, že jedete na dovolenou. Sociální sítě k tomu svádí, proč se nepochlubit. Pokud ale nemáte doma pravidelné zalévací návštěvy a kontrolu obydlí, pak s tím raději nezačínejte. Takové informace totiž dávají pozvánku všem nevítaným hostům, kteří by se rádi obohatili na vašich cennostech.

Bezpečnostní schránka je proto perfektní řešení. Díky ní můžete odjet kamkoliv, zloději si na vás nepřijdou. Nenajdou tam totiž nic, o co byste neradi přišli. Fotografie sdílejte raději, až se vrátíte domů. Je to mnohem bezpečnější.

Kde vzít bezpečnostní schránku?

Nebankovní bezpečnostní schránka se dá sehnat u společnosti 24SAFE, která sídlí v centru Prahy. Můžete navštívit jejich klientské centrum a zjistit všechny podrobnosti, nebo se podívejte na jejich internetové stránky. Teď si totiž schránku objednáte i online. Stačí vyplnit základní údaje a vybrat si velikost schránky.

Pak už jen stačí zajít do výdejního terminálu, kde po zadání vámi nastaveného číselného kódu můžete vložit vaše věci do schránky. Mohou to být malé věci jako šperky, fotografie nebo jednotlivé dokumenty, které běžně nepotřebujete, případně i velké datové disky. Schránku využije jak jednotlivec, tak firma.

Za málo peněz dokonalé bezpečí

Pronájem bezpečnostních schránek je nejen jednoduchý, ale i celkem levný. Cena se odvíjí od velikosti schránky. Můžete si schránku případně i vyzkoušet, abyste věděli, jak to celé funguje. V každém případě bude odjezd kamkoliv mnohem klidnější, protože si budete jistí, že vše důležité je na nejbezpečnějším místě, které je vůbec možné.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera