Exkluzivní zážitky – dovolená v Karlových Varech

Na co těší každý příznivec filmů? Na filmový festival v Karlových Varech. Festival je známý ve střední a východní Evropě, ale je uznávaný také po celém světě. Na toto místo jezdí velké množství filmových fanoušků i velké množství umělců, herců, filmařů, režisérů a producentů. Prostě festival je svátek pro všechny, lidi co mají s filmem něco společného.

Opět po roce je tu krásný čas odpočinku, týden filmové nabídky. Pokud máte dovolenou, přijeďte do Karlových Varů na jedinečné filmové představení také. Uvidíte mnoho nových i oblíbených filmů, zúčastníte se ceremoniálů i filmových párty. Celý filmový svět ožije první týden v červenci. Do Karlových Varů zamíří herci, celebrity, modelky i obyčejní lidé, aby zde společně oslavili významný svátek filmu. I když se největší události odehrávají v hotelu Thermal, osobitou atmosféru zažijete v celém městě. Návštěva Karlových Varů je naprostý zážitek.

Ubytujte se v jakémkoli městě České republiky. Doprava na festival je zajištěna ze všech koutů republiky. I když budete chtít návštěvu České republiky spojit s návštěvou zajímavých míst země, s prohlídkou Prahy, na festival se dostanete. Event agentury pořádají exkluzivní zájezdy do centra Karlových Varů v tento čas. Každý turista může ochutnat zdejší filmový zážitek. Nejlepší varianta je ubytování přímo ve městě filmu, v Karlových Varech. Zde prožijete netradiční týden, stanete se součástí uměleckého světa. Budete na ulicích potkávat významné herce i známé režiséry. Na doprovodných akcích si můžete vyslechnout historky o produkci filmů či si třeba společně připít na zdraví s mnoha známými tvářemi kulturního světa. Pro ty co nechtějí ubytování v hotelu nabízí město filmové stanové městečko. Zde je zajištěn všechen servis, dějí se zde koncerty, akce a tak týden můžete prožít jako v jiném světě.

Město se na týden změní na změť lidí, Všude bude plno dobré zábavy a atmosféry. Přes den bude nabídnuto velké množství filmů a večer město ožije párty. Všechny restaurace a bary budou zvát k oslavám. Odborná porota i laická veřejnost bude hlasovat o nejlepším představení. Předávání hodnotných cen tvůrcům filmu je pak vrchol festivalových dní a poté se již všichni budou těšit na další ročník, který se bude připravovat. Navštivte město, které nabízí mnoho zážitků a aktivit na první prázdninový týden.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera