Pronájem může být výhodnější než hypotéka

Asi každý se jednou dostane před důležitou životní otázku, zda si pořídit vlastní bydlení či zůstat v pronájmu. I když se první varianta velmi pevně ukotvila v povědomí spousty Čechů, dost z nich se staví spíš pro variantu nájemního bydlení. Důvodů pro pronájem je jistě mnoho, stejně jako pro to vlastní. Záleží tedy čistě na vás, co je pro vás výhodnější a pohodlnější řešení. Pokud se však rozhodnete pro pronájem a vaší oblíbenou lokalitou je třeba Moravskoslezský kraj, pak víme, jak získat nové bydlení snad a rychle.

shutterstock_320836964_1600

Nevýhody mají obě možnosti

Pronájem bytu bývá pro mnoho lidí jen přestupní stanicí. Stále ještě máme hodně zakořeněné vědomí toho, že bychom si jako dospělí měli pořídit vlastní bydlení. Ne všichni si však chtějí další tři dekády zasekat finance hypotékou a třást se při každém nečekaném výdaji, zda zvládnou hypotéku platit či ne. Ať chcete nebo ne, je to stres.

Je jasné, že i u pronájmu máje některé nevýhody, které vás do klidu nedostanou. Nemusíte mít jistotu, že v daném bytě budete moct zůstat třeba i deset či dvacet let. Naopak se může stát, že vás majitel vyhodí už po roce. A v každém případě platíte peníze do kapsy někoho jiného.

Volné ruce a možnosti

Byty k pronájmu na druhou stranu umožňují větší nezávislost. Když vám byt nevyhovuje, najdete si jiný. Chcete na rok vyrazit do ciziny a nenechávat za sebou závazky? Nevadí. V Moravskoslezském kraji se najde bydlení pro každého. Ať jste studenti, pár, rodina či senioři. Nebojte se lovit ve vodách profesionálů.

Heimstaden je největším poskytovatelem nájemního bydlení v této lokalitě. Poskytuje bydlení rychle a efektivně. Působí zároveň jako správce všech svých nájemních nemovitostí, takže máte záruku rychlého řešení. Navíc nabízí různé akce, díky nimž můžete mít alespoň začátek nového bydlení snazší. Podívejte se třeba na pronájem bytů Ostrava.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera