Schovejte rodinné poklady do bezpečnostní schránky!

Rádi trávíte čas prohlížením starých fotografií? Těšíte se na chvíli, kdy leta schraňované poklady předáte vašim dětem? Tak jim najděte dokonale bezpečné místo, kde na ně v klidu počkají. Mít tyto věci jen tak někde ve skříni se moc nevyplácí. Proto si pořiďte bezpečnostní schránku. Starosti budou mít jiní a vy budete v naprosté pohodě.

861f0c68c7

 

Nemáte do schránky co dát?

To je omyl, určitě máte. Každý totiž takovou věc má. Kdybyste měli přesně jednu minutu na to, abyste si z domova něco odnesli důležitého, co by to bylo? Nezáleží na tom, jak vysokou hodnotu daná věc má. Stačí, že je pro vás důležitá. Během života spoustu věcí objevíte a také ztratíte. Pokud se tedy dá těmto ztrátám předcházet, udělejte to. Zbytečně by vás to mrzelo.

Bezpečnostní schránka se hodí cokoliv, co je pro vás důležité. Využijte ji pro různé dokumenty – rodné listy, pasy, evidenční listy, případně závěť nebo smlouvy. Když do ní uložíte i oblíbenou knihu z dětství, památníček po babičce nebo třeba speciální vydání nějaké knihy, uděláte jedině dobře. Do schránky ale nemusíte dávat pouze listiny.

Nebojte se rozšoupnout…

Pronájem bezpečnostních schránek lze skvěle využít i pro firemní záležitosti. Jsou informace, které lze označit za důvěrné či citlivé, na ně zámek na skříňce nestačí. Do schránky se vejdou i datové disky. Do té nejmenší se vejdou malé flashky. Pokud potřebujete uložit velké datové disky, ani to není problém, zaměřte se na schránky velikosti L-XXL. Tu správnou určitě najdete.

Nebankovní bezpečnostní schránka navíc umožňuje i úschovu hotovosti a celou řadu dalších výhod. V mnoha ohledech vyjde lépe než ta bankovní. Když už někomu svěříte své cennosti, je fajn využít všech výhod jejich klientského servisu. Při průzkumu firem se zaměřte na jejich nabídku a hodnocení ostatních klientů, ať máte lepší představu. Vaše cennosti si zaslouží skvělou péči.

 

 

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera