Potřebujete mít bydliště blízko nové práce?

Sehnal jste perfektní práci, ale bydlíte tak daleko, že vám cesta do ní trvá moc dlouho? Možná byste měli začít přemýšlet o stěhování. Nikdo ho nemá rád. Hledání zabírá hodně času a je deprimující, když se na vaší nabídku nikdo neozývá. Balení všeho majetku je náročné a nikoho to nebaví. Ale… vidina nového, možná lepšího bydlení, by vás mohl přesvědčit. Ulehčíte si život a poznáte nové prostředí.

shutterstock_283815887_1600

Kde vzít a rychle?

Nová atraktivní práce, která vás profesně posune, to je sen každého pracujícího. Jde o důležitý mezník v životě. To samé platí i pro bydlení. Atraktivní byty k pronájmu z nabídky hned mizí. Prakticky pokud se neozvete hned, už není téměř žádná šance takový získat. Naopak ty starší se v nabídce drží dlouho. Musíte ale přistoupit na řadu kompromisů. Celé to také stojí na aktivitě majitelů. Pokud s vámi nekomunikují, pak můžete čekat věčně.

Pokud byste rádi bydleli v novém co nejdřív, pak se vykašlete na servery se soukromými majiteli. Možná by lépe zafungovalo najmout si makléře. Ale jemu budete muset zaplatit provizi. Co tedy dělat? Zkuste se obrátit na někoho, kdo má nejvíc nemovitostí k pronájmu v kraji. Jde o Heimstaden. Jejich nabídka je plná nejrůznějších bytů v různých městech Moravskoslezského kraje. Díky nim dokážete bydlení najít už do jednoho týdne. A to rozhodně nezní špatně. S nimi i pronájem bytů Ostrava získá jiný šmrnc.

Co nabízí?

Víceméně cokoliv. Proto nemusíte dělat kompromisy, když hledáte nový pronájem bytu. Naopak můžete získat cokoliv, co hledáte a o čem sníte. Proto si neberte servítky a dejte si dohromady všechny požadavky na dokonalé bydlení. Lokalitu vybírejte podle toho, jak pohodlná pro vás bude co se práce a rodiny týče. Pokud nenajdete přesně to, co hledáte, zkuste rozšířit hledání trochu dál. Karviná a Havířov jsou stejně dobrá města jako Ostrava a mají vysoký potenciál.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera