Léčba laserem vyřeší vaše kožní problémy

Netrápí vás ani tak vrásky, kterým se prostě nebráníte, ale je to například akné, co vám nedá spát? Připomíná vám jizva ošklivé zranění? Nebo třeba tetování již dávno vyhaslý vztah či unáhlené rozhodnutí? Pak se všeho zbavte. Sice si řeknete, že to přece není úplně možné. Ale s moderními zákroky dermatologické chirurgie jde i to téměř nemožné. Tak nevěšte hlavu a zbavte se všech problémů s kůží.

plastika

Tetování vás trápit nemusí, dejte ho pryč!

Spousta lidí vám řekne, že tetování je na pořád  a jako staříci budete vypadat ošklivě. To je samozřejmě pouze věc názoru. Pokud se ale rozhodnete pro jeho odstranění, věřte, že to jde a zbavíte se ho úplně. Odstranění tetování laserem proběhne tolikrát, kolikrát je třeba. Závisí to především na typu barviva, kterým je tetování provedeno, množství a způsobu provedení i typu pleti. Podle toho se pak určuje délka léčby. Nejlépe se délka procesu určuje po dvou ošetřeních v intervalu 3 až 6 týdnů.

Stejnou metodou lze ošetřit i nežádoucí pigmentaci kůže. Zákrok není nijak bolestivý, budete cítit jen nepříjemné štípání či pálení. Hojení trvá max. 10 dní a je nutné pokožku chránit před přímým sluncem.

Nestyďte se za vaši tvář…

Akné je nepříjemné, zvlášť jsou jeho projevy silné a nevzhledné. Většinou nejde úplně skrýt ani make-upem a nezabírá ani kvalitní kosmetika. Léčba akné laserem dokáže udělat z šedivé myšky královnu. Tajemstvím zákroku je biostimulační laser, který vyzařuje specifické světlo s příznivým vlivem na fungování buněk. Díky němu se dají odstranit i otoky a modřiny, případně hydratovat a regenerovat pleť. Nebojte se bolesti, ošetření je velmi příjemné, jako masáž.

Jizvy jako permanentní svědectví?

Jsou symbolem hrdinství, památkou na nepříjemný zážitek či lékařský zákrok. Symbolizují zhojení, ale často nejsou vůbec estetické. Existuje nějaké řešení pro odstranění jizev? Úplné bohužel ne… Ale jizvy se dají alespoň výrazně zesvětli a zjemnit. Také záleží na tom,  o jak staré jizvy jde. Velmi účinné je ošetřením laserem, chemický peeling nebo třeba zmražení.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera