Zavřená fitka vám s hubnutím nepomohou

Pravidelné cvičení hubnutí určitě pomáhá. Společně se zdravým životním stylem a stravou. Ale někdy člověk přece jen ujede. A cvičit se nechce. Teď to navíc ani nejde. Co tedy s přebytečnými kily, když chybí přesvědčení a pevná vůle? Pokud chcete zhubnout rychle a nejlépe na dlouho, pak jděte na liposukci. Není na tom nic špatného. Naopak nemá cenu trápit se náročným cvičením, když o tom nejste přesvědčeni. Podrobnější informace vám možná pomohou v rozhodování.

liposukce

Proč liposukce?

Je to nejvhodnější metoda pro odstranění tuku ve všech problematických partiích. Můžete si vybrat – liposukce břicha, rukou, zad nebo stehen. Provádí se buď invazivně nebo neinvazivně. Vždy je nutné absolvovat odbornou konzultaci, aby se vybral správný typ zákroku nejvhodnější pro váš konkrétní případ.

Moderní technologie dnes činí liposukci mnohem méně bolestivou než tomu dosud bylo. Jsou k tělu šetrnější. Navíc s perfektními a dlouhotrvajícími účinky. Většinou není nutná hospitalizace, ani nejste nijak omezeni v běžném životě. Typ zákroku také určuje dobu rekonvalescence. 

Jak pomůže laser?

Jde o invazivní ale velmi šetrnou variantu. Laserová liposukce břicha, zadku, boků či rukou, při které se používá laserový paprsek. Nemusíte se ničeho bát, jde o bezbolestnou metodu, jež nevyžaduje celkovou narkózu ani následnou hospitalizaci. Laser v podstatě zahřeje a rozpustí tukové buňky. Ty jsou pak odsáty pomocí kanyly. Protože tuk se neumí sám reprodukovat, můžete se výsledky těšit už pořád.

Moderní vibrační liposukce

Tumenescentní liposukce stehen téměř úplně nahradila klasickou liposukci v plné anestezii. Funguje tak, že se problematická oblast napustí fyziologickým roztokem tenkou kanylou. Ten působí jako lokální anestezie. Poté se odsaje tuk také kanylami. Jde o maličké vstupy, které následně ošetří náplasťovým stehem a po čase úplně zmizí.

U běžné liposukce se někdy vytvořily nerovnosti, které opravdu nepůsobily dobře. U tohoto typu ošetření se vše zahojí velmi rychle a nic jako asymetrie rozhodně nehrozí. Po dobu max. 14 dní budete nosit speciální elastické prádlo, jinak vás žádné omezení nečeká.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera