Kvůli pandemii jste přišli o práci a stěhujete se za novou?

Za poslední rok se nejednomu člověku změnil život. Pokud patříte mezi ty, co bohužel přišli o práci, nevěste hlavu. Udělejte krok do neznáma a vezměte práci i dál od současného bydlení. Prostě se přestěhujte. Může to být váš nový začátek se vším všudy. Češi sice všeobecně neradi mění své zázemí a nestěhují se za prací, ale pokud už taková situace nastane, ať je to pro vás pozitivní výzva. Najděte si levnější bydlení bez kompromisů. Jde vše, stačí jen vědět, kde hledat.

Bytové domy

Bytové domy

Severní Morava ve znamení rychlého bydlení

Ač to může znít jako naivní pohádka, je to pravda. Nový pronájem bytu lze získat levněji, a hlavně velmi rychle. Společnost Heimstaden je největším poskytovatelem nájemního bydlení v kraji. A nejen v něm. V jejich případě ani nejde pouze o realitní kancelář, která vám najde vhodnou nemovitost, působí zároveň jako správce, takže zajišťuje i veškerý servis.

Jejich nabídka je veliká, a hlavně neustále aktualizovaná. Nestane se vám, že byste měli zájem o již pronajatý byt, dům nebo garáž. Každá nemovitost v nabídkovém katalogu má v popisu podrobné informace a bohatou fotodokumentaci. U řady z nich můžete využít i virtuální prohlídky. Hlavní však je, že pokud doložíte všechny potřebné dokumenty, bydlíte třeba už do jednoho týdne.

Vše na jednom místě…

V porfoliu Heimstaden najdete různé byty k pronájmu v různých lokalitách. Nejde jen Ostravu, ale o celý Moravskoslezský kraj. Čím víc do centra půjdete, tím dražší mohou nemovitosti být. Pokud ale rozšíříte hledání i dál, zjistíte, že si za stejnou cenu pořídíte větší byt. Zkuste uvažovat tímto směrem a projděte si nabídku celou. Vaše nové bydlení nemusí být s kompromisy.

Ač je pronájem bytů Ostrava někdy dražší, Heimstaden poskytuje různé akční nabídky jako slevu na nájmu apod. To také stojí za zmínku. Věřte, že s nimi bude nový začátek o dost snazší. Ať je tedy pro vás tato velká změna co nejpříjemnější.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera