Bezpečnostní schránka vám vyřeší starosti s domácím alarmem

Nebaví vás odjíždět na dovolenou se strachem, jestli se u vás doma něco neděje? Nebylo by lepší zajistit to nejcennější, abyste mohli trávit volno s vědomím, že aspoň to nejdůležitější je v naprostém bezpečí? K tomu přesně slouží bezpečnostní schránka. Pořiďte si ji i vy a budete se divit, jak jste bez ní mohli být tak dlouho. Je to jednoduché a elegantní řešení, které vám pomůže vyzrát na zloděje i nepřízeň osudu.

50dfbdef15

V jednoduchosti je krása…

Platí to téměř pro vše v životě. Na co složité zařizování, když dokážete během několika málo minut pořídit nejbezpečnější místo, kam uložíte vše cenné. Pronájem bezpečnostních schránek zařídíte buď v klientském centru vybrané společnosti. Například 24SAFE najdete v centru Prahy, kam nejspíš nejrychleji dojedete hromadnou dopravou. Sídlí hned naproti zastávce tramvaje.

Tam si vyberete potřebnou velikost schránky, podepíšete smlouvu o pronájmu a nastavíte PIN, kterým se dostanete do místnosti s výdejními terminály. Tam poté zamíříte, do schránky uložíte vaše věci a můžete být v klidu. K nim se nedostane ani zloděj, ani živelní katastrofa.  Případně to zvládnete i online. Navštívíte webové stránky 24SAFE a postupujete jako v klasickém e-shopu. Stačí vám mobilní telefon a e-mailová adresa.

Co do schránky?

Vše důležité, co nepotřebujete k běžnému životu. Pasy, rodné listy, smlouvy apod. Určitě do ní uložte šperky, které nenosíte, rodinné fotografie a jiné památeční předměty. Bezpečnostní schránka je k dispozici v různých velikostech, takže pokud jste náročnější, vůbec to nevadí. Vejdou se do ní i větší datové disky.

Nebankovní bezpečnostní schránka je vhodná také pro podnikání. Každá společnost má řadu informací, již potřebuje uložit do bezpečí. Ač vám může pro rodinné záležitosti připadat zbytečná, věřte, že se stane vaším nejspolehlivějším partnerem. Společně s dobrým bezpečnostním systémem doma získáte tu nejlepší ochranu před nevítanými hosty a pojistíte se v případě, že by vás navštívila nějaká katastrofa.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera