V bezpečnostní schránce najdete tu správnou skrýš

Doma neustále hledáme nějaké místo, kam uložit naše poklady, ale skoro vždycky to dopadne stejně – krabice někde v šatníku, šuplík či jen přihrádka ve skříni. Nejde však zrovna o vrchol bezpečnosti. A to nejen vůči nenechavým rukám případných zlodějů, ale i naší paměti, či různým náhodám, které se mohou jednoduše stát. Jak jste na tom vy? Co si takhle místo klasických domácích skrýší pořídit bezpečnostní schránku? O cennosti se vám postarají profesionálové. Vy už si jen můžete užívat klidu, protože vás jen tak něco nepřekvapí.

0b1f196f21

Proč je bezpečnostní schránka nejlepší?

Odpověď je vlastně velmi jednoduchá. Protože bezpečnostní schránka není doma. V domácnosti se může stát hodně katastrof. A pokud vás opravdu navštíví zloději, je lepší mít vše cenné z dosahu. Trezor je také možnost, ale zabírá místo, často vyžaduje nějaký ten přesun nábytků nebo stavební úpravu, pokud byste rádi nějaký ukrytý. Ty lepší navíc dost stojí.

Do schránky uložíte vše, co je pro vás důležité. Ať mají věci jakoukoliv hodnotu. Dejte do ní fotografie, přívěsek, co pro vás hodně znamená. Určitě je vhodná pro všechny dokumenty, které nevyužíváte denně – vlastnické a jiné smlouvy, cenné papíry, akcie apod. To samé platí pro doklady, drahé šperky mimo běžné nošení, případně různé předměty jako datové disky. Fantazii se meze nekladou.

Kde takovou skrýš seženete?

Hledáte pronájem bezpečnostních schránek. Službu, kterou nabízejí některé banky a další společnosti, jež si na tom postavily svou živnost. Jednou z nich je třeba 24SAFE. Jejich schránky si můžete pronajmout i z domova. Jejich webové stránky obsahují nejen všechny podrobnosti o službě, ale také rozhraní, kde si schránku prohlédnete. Jsou tam též rozměry i doporučení, co se do schránky vejde. Rovnou si ji tam můžete objednat a vyřídit administrativu. Tím ušetříte hodně času.

Ale i když půjdete do klientského centra, strávíte tam maximálně pár minut. Pak už vás jen čeká návštěva místnosti s výdejními terminály, kde vložíte své cennosti do schránky. Nebankovní bezpečnostní schránka je dobré řešení.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera