Připravte svatbu a pak si užijte rozlučku se svobodou

Rozhodli jste se uspořádat svatbu? Pak vás čeká organizačně velice náročné období. Úspěšně se to dá zvládnout, jen když budete všechno dělat hezky popořadě.

Z jakého konce máte začít?

Jemné řetízky

Jemné řetízky

Abyste se dostali do té plánovací atmosféry, začněte od těch nejpříjemnějších věcí.

Vymyslete si obraz vašeho svatebního dne. Promyslete místo obřadu, místo hostiny a vrhněte se na výběr nádherných svatebních šatů.

Zasněte se, zda zvolíte jako doplňky zlato nebo šperky z nerez oceli. Vymyslete si romantický účes a okoukněte v časopisech vhodné líčení. Představujte si svůj ideální svatební den a pusťte se do radostného nakupování.

Odškrtávejte ze seznamu

Bílé zlato a prsteny

Bílé zlato a prsteny

Seznam. To je věc, kterou potřebujete vytvořit hned poté, co už budete mít jasnou představu o tom, jak by vaše svatba měla vypadat. Sepište si krok po kroku, co je potřeba zařídit.

Myslete prakticky – musíte zařídit tisk pozvánek a svatebních oznámení, svatební video, pronájem restaurace pro hostinu.

Rozhodně nenechávejte nic na poslední chvíli a pusťte se do organizace ze všech sil.

Čím dříve budete mít hotovo, tím budete klidnější.

Neopomíjejte také v žádném případě svou rozlučku se svobodou! Tu dejte na starost některé z družiček.

Je to podstatná „rituální“ část celé a svatby a pak, věřte nám, po celém tom organizačním kolotoči budete pořádnou párty skutečně potřebovat.

Splňte si své „pařící“ sny

Zpěvák na svatbě

Zpěvák na svatbě

Nebojte se užít si svou rozlučku se svobodou ve velkém stylu! Řekněte vaší družičce, co si přejte zažít.

Rozhodně se nevyhýbejte klasice, kterou jsou žhavé koktejly, profesionální barman, sexy oblečky, vaše oblíbená hudba a stará parta nejbližších kamarádek, které nikdy nezkazí žádnou legraci.

A samozřejmě nesmí chybět striptér! Ba ne, to je jen legrace. Rozhodně se nenuťte do ničeho, co by vám nebylo příjemné. Rozjeďte to s kamarádkami jako za starých časů.

A jedna přátelská rada – neplánujte si rozlučku na noc těsně před svatbou. Chcete si přeci obě akce užít naplno!

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera