Trápí vás řídké vlasy? Zjišťujte si informace!

Trápí vás řídké vlasy a vyzkoušeli jste už všechno možné a nic vám nepomáhá? Nebojte se experimentovat a nevzdávejte svůj boj. Nic totiž není ztraceno. Poradíme vám, jaké techniky se setkávají s úspěchem a přitom jsou k vašim vlasům šetrné.

Kosmetika nezmůže mnoho

Zhuštění vlasů

Zhuštění vlasů

Nebudu vám zde radit, že můžete pro zhuštění vlasů používat šampon pro objem. Pokud máte problém s řídkými vlasy, pravděpodobně jste už vyzkoušela řadu různých kosmetických přípravků a pravděpodobně bez úspěchu.

Kosmetika spíš pomůže lepším pocitům z účesu, ale na hustotě vlasů mnoho nepřidá. Každopádně mějte na paměti, že pro vaše účely je vždy lepší používat šampony na objem než kterékoli jiné.

Vyvarujte se riskantním technikám

O každé technice, která vás zaujme, se snažte zjistit maximum a nenechte se unést anonymními internetovými diskuzemi. Každý kadeřnický salón na úrovni by vám o každé z technik prodlužování vlasů měl podat relevantní informace.

Výborné recenze mají techniky, které používají přírodní vlasy a nikoli umělé, jelikož výsledek vypadá skutečně realisticky. Vždy se ale svěřte do rukou odborníků. Nejlépe i na pravidelné doplnění a péči. Bude vás to sice stát o něco víc peněz, ale budete si jistá výsledkem. Prodloužení vlasů vám změní image.

Co teď letí?

Prodloužení vlasů

Prodloužení vlasů

Jednou z hodně vychvalovaných technik je metoda clip – in. Jde o připínání malých pásků vlasů na pokožku hlavy. Drží bezvadně díky silikonovému povrchu a jdou také bez menších problémů odepnout. Zvládnete to hravě i bez kadeřnice.

Tato technika ale vyžaduje téměř každodenní péči. S tímto faktem je dobré tak trochu počítat u všech technik. Výhodou clip – in techniky je, že není tolik finančně náročná, což při rozhodování hraje také podstatnou roli. Nemělo by to ale hrát roli hlavní. Každá máme jiné potřeby a představy. Vyrazte do salónu a nechte se inspirovat!

 

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera