Jak být na ples krásná?

Čeká vás plesová sezóna a vy jste zjistila, že neobléknete své oblíbené šaty? Máme pro vás informace o tom, jak zdokonalit své tělo ještě než to vypukne a přidáme pár tipů, díky kterým se stanete neodolatelnou, moderní a šik plesovou královnou.

V hlavní roli postava

Krásná žena

Krásná žena

Pokud máte před významnou událostí dost času, neváhejte na své postavě pořádně zapracovat a zatočit s tukem jednou pro vždy.

Nebudete muset každý rok řešit to samé a budete se cítit dobře už natrvalo.

V těchto případech se nabízí zákrok, který stále získává na větší oblíbenosti u zákaznic – laserová liposukce. Laser totiž umí zázraky a krom zformování postavy vám odstraní celulitidu a strie.

Neváhejte moc dlouho, a co nejrychleji se informujte u lékaře na klinice. Přeci jen je tato metoda relativně časově náročnější.

Nemám čas. Co teď?

S centimetry chci zatočit, ale nemám moc času do plesu. To není problém. Existují různé druhy liposukce. Existuje i bezbolestná liposukce a taky takové metody, díky kterým spálíte o mnoho více kalorií během cvičení.

Pokud vše zkombinujete s dobrou dietou a vhodným cvičením – budete sama svými skvělými výsledky překvapená.

Jak se vyšperkovat?

Prodloužené vlasy

Prodloužené vlasy

Trendy v dnešní plesové a společenské módě jdou směrem k jednoduchosti.

Šperky volte jen decentně a spíše jednoduché a elegantní a vhodně kombinované s barvou šatů.

S barvami to nepřehánějte. Místo šperků se zaměřte spíše na vlasy, nehty a precizní make-up. Prohledejte internet.

Zadejte si do vyhledávače prodlužování vlasů Praha, gelové nehty, vizážistka a naplánujte si před plesem jeden zkrášlovací den.

Budete nadšená. Ale dejte si pozor, na takovou péči se pak těžko odvyká!

Nemalujte barokní obrázek

Famózní Coco Chanel říkala, že než vyjdete do společnosti, musíte se podívat do zrcadla a odebrat si jeden šperk. Toho se držte. Pracujte spíš na své postavě a přirozené kráse. S ozdobami raději šetřete.

 

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera