Každá žena chce být krásná

Každá žena touží po dokonalém těle. Ať už si ho představuje jakkoliv. Důležité ale v každém případě je, aby se cítila dobře jak po fyzické, tak po psychické stránce. Sebedůvěra, vyrovnanost a pohoda – to je to, co dělá ženu krásnou nejen pro ni, ale i pro okolí. K tomuto stavu někdy může pomoci i zásah plastické chirurgie, pokud žena touží po dokonalé postavě bez chybičky.

Moderní medicína a její zázraky

Břicho

Břicho

Dávno odzvonilo drastickým a mučivě bolestivým zákrokům, ze kterých se pacient musel dlouho vzpamatovávat, a zůstávaly mu na těle nevzhledné jizvy.

Moderní laserová liposukce je v současné medicíně nejpokrokovější metodou, která nejen že zajistí dokonalý výsledek, ale je velmi šetrná k samotnému pacientovi.

Laser je nejméně invazivní, nezanechává modřiny a není nutná hospitalizace. Má i další nesporné výhody jako následné vypnutí pokožky a za optimálních podmínek odstraňuje i celulitidu.

Dokonalé poprsí nemusí být jen sen

Modelace prsou neboli mammaplastika může být řešením pro ženy, které touží po lepším tvaru svého poprsí.Tato operace šetrně modeluje pokleslá a ochablá ňadra přesně podle přání pacientky. Ať už jde o samotný tvar, povytažení, zpevnění nebo vyplnění.

Nepřistupuje se k vkládání implantátu. Jde pouze o úpravu tvaru. Stejně jako u jiných zákroků estetické chirurgie byste ale měla podstoupit nezávaznou konzultaci s odborníkem a probrat všechny možnosti, které vám plastika může nabídnout. Měla byste přesně vědět, do čeho jdete.

Méně je někdy více

Problémem nemusí být jen nedostatečná velikost poprsí. Velká ňadra mohou sice přitahovat muže, ale ze zdravotního hlediska to nemusí být to pravé ořechové. Zmenšení prsou neboli redukční mammaplastika může být indikována právě z těchto důvodů.

Ulevuje páteři, odstraňuje bolest hlavy a dýchací potíže. Při zákroku také může být odstraněna asymetrie prsou. Celkově především zlepšuje harmonii těla i psychiku pacientky. Veškeré zákroky estetické medicíny by měly být garantovány specialisty z oboru. Domluvte se na konzultaci a zodpovědně se rozhodnete.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera