Hledáte tipy pro správnou dekoraci interiéru?

Podzim je tu, sluníčko už pálí z posledních sil a déšť a vítr se hlásí o slovo. To ale neznamená, že se doma zachumláte do peřin a zůstanete v nich až do jara. Raději se rozveselte tím, že si doma uděláte nějakou hezkou přírodní dekoraci. Citrusová kůra, dýně, ořechy nebo větvičky. Vyberte si, co se vám líbí.

Dýně je dobrá nejen na polévku

Byt

Byt

Halloween je už za námi, přesto můžete využít dýni k výzdobě vašeho interiéru, ale i exteriéru. Co říkáte na dýňový květináč?

Odstraňte horní část a vydlabejte ji, aby vám déle vydržela. Dovnitř vložte buď celý květináč s rostlinami anebo třeba sušené květiny, které budou v dýni vypadat také skvěle.

Takovou výzdobu můžete udělat, i když půjde o pronájem obchodní prostory Praha. Pokud se vám urodily nebo jste sehnali malé dýně, můžete si s nimi také vyhrát. Natřete je třeba na stříbrnou nebo zlatou a rozmístěte si je po bytě.

Svícny s větvičkami nebo ořechy

Plápolající světýlko působí velmi teple a hřejivě, což je v podzimních dnech velmi příjemné.

Udělat si svícen, kde použijete přírodní materiál je jednoduché. Potřebujete svíčku, sklenici, provázek nebo lepidlo a pak už záleží na vás.

Svíčku vložte do sklenice a zvenku kolem sklenice umístíte větvičky, celé skořice nebo třeba listy a připevněte je ke sklenici pomocí lepidla nebo provázku. Tímto způsobem můžete ozdobit i vázy.

Realitní rádce vám doporučí podobně udělat i svícen s ořechy nebo žaludy. Svíčka se umístí do větší skleněné nádoby. Prostor mezi svíčkou a stěnami sklenice se vyplní jakýmkoli druhem ořechů ve skořápce nebo třeba žaludy.

Sušené citrusy hezky vypadají i voní

Nezapomínejte ani na citrusy, které jsou běžnou součástí podzimního jídelníčku. Z kůry od pomeranče, mandarinky i citronu se dají udělat krásné ozdoby.

Vyřežte z nich třeba hvězdy a nechte je uschnout. Taková ozdoba bude slušet každé nemovitosti, ať jde o pronájem domů Praha nebo byty Ostrava.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera