Nebojte se vysněných řas!

Jen málo žen má od přírody husté a dlouhé řasy. Přitom právě krásné řasy rámují oko a upozorňují na váš pohled. Většina žen proto používá řasenku. Bohužel i sebelepší řasenka nevykouzlí přirozený efekt dlouhých řas. Nehledě na to, že mnohé z nich řasy zatěžují. Navíc v létě je si řasenka velice nepraktická. Ty klasické se rozpíjejí a voděodolné většinou slepují. Vsaďte raději na řasy umělé, a užívejte si léta naplno.

Léto s krásnými řasami, bez rozpité řasenky

Výrazné oči

Výrazné oči

Doplňování řas je velice módní záležitost. A není se čemu divit. I umělé řasy mohou vypadat skvěle.

Pokud se svěříte do péče odborníka, bude výsledný efekt působit přirozeně. Efekt delších a hustších řas vám vydrží i několik týdnů.

Po uplynutí této doby, je potřeba řasy doplnit. Ale pokud si zvolíte kvalitního výrobce umělý řas, může si výdrž prodloužit, až na dva měsíce. Řasy, stejně jako vlasy, se obnovují a vypadávají.

Proto je potřeba chodit na pravidelné doplnění. Nejčastější technika prodlužování a zhušťování řas, je lepení řasy na řasu. Jak je z názvu patrné, jedná se o lepení umělé řasy na tu vaší. Výsledný efekt bude přirozený a vydrží mnohem déle.

Kvalitní řasy, delší výdrž

Technik jak si nechat řasy prodloužit je celá řada, ale jednou z nejšetrnějších a zároveň nejefektivnějších je použít umělé rasy od společnosti Luxus Lashes. Jedná se o Rakouskou společnost, která se zabývá kosmetikou pro oči a oční okolí.

Pro svou vysokou kvalitu se řasy od Luxus Lashes hojně používají i v luxusních salónech. Ty nabízejí prodlužování a zhušťování řas v Praze. Pro svou vysokou kvalitu, mají své klienty i z řad uznávaných českých celebrit.

Umělé řasy od Luxus Lashes jsou lehoučké. Přirozeně vypadají a dokáží odolat i vysokým teplotám. Kromě toho skvěle drží i ve vlhku. Díky těmto vlastnostem můžete v klidu navštěvovat saunu. Což je s jinými řasami nemožné. Dokonce ani pot pro ně není překážkou. Proto s nimi můžete bez problémů sportovat.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera