K lepším křivkám vám pomůže zmražení nebo laser

Která z nás by nechtěla v létě vypadat lépe? Jenže na cvičení mnohé ženy nemají prostě čas a držení otravných diet negativně ovlivňuje naše zdraví. K vysněné postavě nám může pomoci liposukce. Zapomeňte na děsivé jehlice. Mnohem příjemnější a také účinnější je liposukce pomocí kryolipolýzy nebo SlimLipo.

Zmražením k lepší postavě

Břicho

Břicho

Je liposukce kryolipolýza rychlá bezbolestná liposukce břicha? Ano, je.

Funguje tak, že se tuková řasa nasaje do chladícího aplikátoru a tuk v ní se nejprve zahřeje na 41°C.

Teprve potom se zchladí na mínus 5 – 10°C a tím dochází k rozpadu tuku. Odumřelé tukové buňky následně odcházejí lymfatickým systémem z těla ven.Tukové polštáře se zmenšují a nevzhledné faldíky mizí.Tato liposukce je účinkem srovnatelná s klasickou liposukcí.

Ale je mnohem pohodlnější a rychlejší. Kromě toho vůbec nebolí. Mohou se po zákroku vyskytnout drobné modřinky či začervenání. Zpravidla zmizí do dvou dnů. Co se týče účinnosti. Je liposukce zmražením garance úbytku až čtvrtiny tuku po jedné aplikaci. Což bylo podloženo rozsáhlými klinickými studiemi.

Navíc je kryolipolýza konzistentní a snadno předvídatelná redukce tělesného tuku. Používané přístroje mají kompletní certifikaci podle medicínských direktiv platných v Evropské Unii.

Laserem ke svůdnějším křivkám

SlimLipo je moderní způsob odstraňování tukových buněk za pomoci laseru. Navíc tvaruje postavu hned při zákroku. Díky laseru se zbavíte přebytečného tuku a ještě vám hned vypne pokožku. Takže se nebudete muset trápit s ochablou kůží.

K liposukci se využívá speciální přístroj, který díky laserovému paprsku odstraňuje tuk. Navíc laserový paprsek fixuje kůži i podkoží ke spodním vrstvám. Dochází k její retrakci. To znamená, že se kůže stahuje a vyhlazuje. Proto zůstává pokožka vypnutá a to i u starších lidí.

Liposukce SlimLipo je šetrnější ke tkáním. Po zákroku se nosí elastický návlek, který nositele nijak neobtěžuje. Po dobu 14 dní jej nosíte ve dne v noci. Následujících 14 dní si jej navlékáte pouze na noc.

Výsledky laserové liposukce jsou pozorovatelné okamžitě. Zákrok není bolestivý. Nevznikají po něm žádné stopy na kůži. Není pro něj potřeba narkóza. Tato liposukce je naprosto bezpečná. Nedochází při ní k žádnému poranění. Liposukcí SlimLipo se dá ošetřit jakákoliv část lidského těla.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera