Zařizujete dětský pokoj?

Zařídit správně dětský pokoj, to může být velké umění. Děti rostou, mění se jejich zájmy a každý rok pokoj přestavovat a kupovat nové doplňky, to není moc ekonomické. Při zařizování dbejte na to, aby všechny materiály byly odolné a vydržely všechny dětské hry. Nábytek, který nepřežije jednu honičku s kamarády, se vám opravdu nevyplatí. I u nábytku a doplňků myslete dopředu. Ušetříte tím čas i peníze.

Jak začít?

Děti

Správně rozvrhněte prostor pokoje. Dětský pokoj by měl být rozdělen na tři hlavní části – spánek, hraní a učení.

Byty na prodej mají různou dispozici a samotný pokoj nemusí mít tvar pravidelného čtyřúhelníku.

Měli byste ale vždy myslet na tyto tři prostory, které by mělo mít dítě k dispozici. Tam kde se učí, se nehraje a naopak.

Poté se můžete zabývat vhodným nábytkem a doplňky, protože tak jednoduše zjistíte, kolik místa máte doopravdy k dispozici a který nábytek se vám tam vejde.

Zapojte i děti

Pokud vytváříte pokoj pro trochu větší děti, zapojte je do navrhování. Mohou si vybrat barvu stěn, nábytku. Dětská fantazie je bezbřehá a někdy vyřeší i neřešitelný problém.

Záleží také na tom, co si můžete dovolit. Pronájem bytů Praha je většinou postaven na tom, že máte drobné úpravy povolené, pokud nezasahují do statiky domu.

Záleží ale na domluvě s majitelem, jak moc odvážní a tvůrčí můžete být. Pestré barvy jsou skvělé na stěnách či doplňcích. Samotný nábytek volte v přírodních barvách, lépe se kombinuje.

Základem je dobrá postel

Funkční nábytek jako skříně a úložné prostory, to je jedna věc. Postel a správný stůl s židlí věc druhá. Na posteli nešetřete, stejně tak na matraci. Postel by měla být pohodlná a zaručit dítěti kvalitní spánek a odpočinek.

Co se týče psacího stolu a židle, platí totéž. Aby se dítě nehrbilo při psaní úkolů nebo tvoření. Dbejte na správné úhly a pohodlí. Realitní makléři vám s návrhem také mohou pomoci, pokud zařizujete nový dům.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera