Chcete mít doma dokonalý design?

Každý se chceme doma cítit dobře a příjemně, ale každému vyhovuje něco jiného. Někdo má rád luxus a moderní věci, někdo se cítí dobře tam, kde je spousta nábytku i doplňků. Pro někoho domácí pohodu zajistí naopak minimalizování věcí, které jsou zbytečné. Jaký styl preferujete vy?

Záleží na domluvě i charakteru nemovitosti

Realitní obchod

Realitní obchod

Váš domov je místo, které si můžete zařídit podle sebe. Měli byste ale určitě brát ohled na všechny členy rodiny.

Jestliže jsou proti nábytku jako ze zámku, měli byste ustoupit. Vybavení domu nebo bytu by mělo být vždy o kompromisech.

Pokud se celá vaše domácnost shodne na jednom stylu, máte štěstí, protože se vyhnete spoustě konfliktů při zařizování.

Styl by měl kopírovat charakter nemovitosti. Pořídili jste si sto padesát let starou roubenou chalupu? Určitě by nebylo vhodné si jí zařídit jako extra moderní byt v novostavbě, které nabízí developerské projekty. Do roubenky se spíše hodí rustikální nábytek a kachlová kamna.

Jaký styl je ten váš?

Velmi oblíbený je v posledních letech styl minimalistický. Je vkusný, nenápadný a vyznačuje se jednoduchými liniemi. Pro někoho možná trochu nudný a nezajímavý.

Realitní rádce ovšem tento fakt může označit jako výhodu tohoto stylu. Je totiž velmi snadno kombinovatelný s jinými styly. Můžete do něj přidat trochu exotiky (dřevěné masky nebo sošky) nebo se vrátit do historie (gramofon nebo starý telefon).

Jsou mezi námi i ti, kteří dávají přednost bytelnému a masivnímu nábytku. V tomto případě mluvíme o rustikálním stylu.

K rustikálnímu stylu patří jednoznačně dřevo, takže si pořiďte masivní dřevěné police, skříně, postele, židle a další nábytek. Dejte si ale pozor na kombinaci s ostatními styly. Především s těmi moderními se rustikál vyloženě nesnese.

Hledáte byty k pronájmu? A už uvažujete o tom, jak ho zařídíte? Jestliže chcete něco jednoduchého, můžete zkusit skandinávský styl. Vyznačuje se čistými liniemi, skladností a funkčností. Kombinování s ostatními styly nebývá problém.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera