Jak dokopat přítele k oltáři – Kdy si mě konečně vezmeš?!

Máte partnera, společný byt, plánujete společné dovolené. Ale on se pořád nemůže rozhoupat k tomu, co všechny chceme. Stále čekáte, až dorazí domů s květinou a prstýnkem, klekne si před vás a požádá vás o ruku. A váš princ pořád nic a nic.

Abyste se i vy mohla chlubit svatebními fotografiemi, budete se do toho muset zapojit. To, co vidíme ve filmech, má totiž s realitou jen málo společného a našim partnerům často ani nedojde, že se opravdu vdávat chceme. Vždyť je přece moderní žít spolu „na psí knížku“, bez závazků. A jak často tvrdí, nějaký papír přece spokojenost nezaručí. Ale my chceme být na jeden den princeznou, chceme si užít svatební den a po letech se chlubit svatebním videem svým dětem a vnoučatům. A přiznejme si – manželství stále znamená větší jistotu.

Pokud tedy chcete, aby váš přítel ten vysněny prstýnek konečně donesl, je třeba si uvědomit, čeho se tolik bojí.

Muži se především bojí závazků. Mají pocit, že po svatbě přijdou o veškerou svobodu, už si nezajdou s kamarády na fotbal ani posedět do oblíbené hospůdky. Dejte jim tedy jasně najevo, že i po svatbě budou mít čas na sebe a své koníčky a nebudou muset veškerý čas trávit doma nebo společně s vámi. Svobodní muži se také nemusejí nikomu přizpůsobovat a to jim vyhovuje. Promluvte si tedy o tom, že ho nechcete měnit a že jste se od něho zamilovala proto, jaký je. A jasně mu dejte najevo, že s ním opravdu chcete strávit celý život a že si budoucnost bez něho neumíte představit. Spousta mužů, hlavně těch, kteří prožili nešťastnou lásku, se totiž bojí zklamání, a proto se neženou do dalších závazků.

Hlavně však budete potřebovat je čas. Skoro každý muž se nakonec ke svatebnímu dni nechá přesvědčit. Ale je pravda, že některým to může trvat déle. Jestli tedy nemáte trpělivost, můžete se uchýlit k těm ne úplně čestným metodám. A nemějte strach, využívá jich většina vdavekchtivých slečen. Zkusit můžete výhrůžky. Ale přiznejme si, že jestli dáte muži na výběr mezi svatbou a rozchodem, může se lehce stát, že zůstanete sama. Tuto metodu tedy nedoporučujeme zejména v případě, že nemáte partnera dokonale obtočeného kolem prstu.

Mnoho žen doporučuje i to, abyste ve svém partnerovi vyvolala žárlivost. Nechte si poslat květiny od neznámého ctitele. A uvidíte, že ve strachu z toho, že o vás přijde, bude váš vyvolený souhlasit se vším. Spousta budoucích nevěst také těží z toho, jací pyšní otci se z mužů stávají při narození prvního potomka. Takový hrdý otec udělá pro matku svého dítěte téměř cokoli a v náhlém návalu zodpovědnosti svolí ke svatbě i samotář. Ale určitě se na dítěti s partnerem nejprve domluvte. Nečekaná překvapení jsou mnohdy opravdu nevítaná a mohou mít úplně jiný účinek. A z vás by se ve chvíli mohla stát svobodná a nešťastná matka.

Pokud po svatbě toužíte a svého partnera milujete stejně jako on vás, je určitě jen otázkou času, kdy obléknete bílé šaty s vlečkou, nasednete do nazdobeného auta a řeknete své ano před všemi kamarády a před celou rodinou. Proto radíme nenaléhat, ale raději pracovat na tom, aby váš vztah byl stále tak krásný a pevný jako na začátku. Každou fintu může váš princ nakonec prokouknout a místo nevěsty se z vás stane single, která bude ztrápeně sedět doma. Proto přejeme trpělivost a hlavně hodně lásky.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera