Jak prakticky využít volné místo v nemovitosti?

Otázka bydlení je první, kterou řešíme, když se osamostatníme. Občas se nám proto stává, že vezmeme za vděk malých prostorem. Pak většinou nastane problém s úložným prostorem. Ale i do malého domu nebo bytu se vejde hodně věcí.

Malý domek není problém

Rodinný dům na prodej

Rodinný dům na prodej

Pronájem domů Praha je poslední dobou velice často využívaný trend.

Je to totiž velice elegantní řešení pro ty, kteří nechtějí žít v bytě, ale nemají na svůj vlastní dům.

Domky v Praze ale bývají malé a nepodsklepené.

Nájemníci tak velice často řeší problém s nedostatkem prostoru. Tento problém se dá ale velice jednoduše vyřešit. Pokud má vás dům schodiště, zkuste efektivně využít prostor pod ním.

Můžete si tam třeba zařídit botník, nebo místo, kde budete odkládat sezónní vybavení. Velice dobře se dají využít i vysoké stropy.

Můžete si například zařídit mezi patro. Získáte tak jednu místnost navíc. V mezipatře můžete mít třeba ložnici a pod ním vám zůstane dost místa na pracovnu nebo obývací prostor.

Malé byty jsou v módě

Nabídek na pronájem bytů Praha je celá řada. S železnou pravidelností z nich nejdříve vymizí malé byty. A není divu. Malé byty jsou totiž levnější, ale mohou být stejně útulné. Stačí jen efektivně využít volné místo a být nápadití.

Mnoho designerů se shodne na tom, že raději zařizují malý prostor, než velké místnosti. K využití celé stěny až po strop je vhodná vestavěná skříň.

Získáte tak mnoho úložného prostoru a navíc využijete celou plochu stěny. V malých bytech se nejčastěji využívají skládací stoly a židle. Jsou totiž velice praktické.

Malý byt se více zhodnotí a lépe se prodává

Malé byty se mnohem lépe prodávají než ty velké. Prodej a nákup nemovitosti je vždycky ruleta. Ale koupě malého bytu je sázka na jistotu. Malý byt se mnohem lépe udržuje. Problém není ani s jeho následným prodejem, protože o malé byty zájem stoupá.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera