Máte nemovitost před prodejem rekonstruovat?

Pokud se chystáte prodat svou nemovitost, měli byste se zamyslet nad několika důležitými věcmi, které vám pomohou prodat rychle a možná i za lepší cenu. Mít nemovitost k prodeji není všechno a rozhodně to neznamená, že se nemůžete pokusit vylepšit si své postavení na trhu. S tím vám hravě pomohou realitní makléři, kteří jako profesionálové v oboru vědí, co a jak.

Jak si dopomoci k rychlejšímu prodeji?

Realitní obchod

Realitní obchod

Zhodnoťte vaši nemovitost okem zájemce. Co vás jako první uhodí do očí?

První dojem bývá často velmi rozhodující. Pokud nemovitost již od pohledu nepůsobí dobře, většinou se rychle neprodá, pokud vůbec.

Domy na prodej jsou v různém stavu a z nabídky mizí ty atraktivnější. Zamyslete se nad tím, jak svou nemovitost k prodeji připravit. Správná propagace a menší úpravy dokážou doslova zázraky a vaše nemovitost se bude prodávat sama. Jen stačí vědět, jak na to. A přitom to není nijak složité.

Vytvořit první dojem je stěžejní

Nemovitost pořádně ukliďte, vymalujte nejlépe na bílo. Byty na prodej se tak mění k nepoznání a i to pomůže při osobní prezentaci.

Možná vyjde najevo, že bude potřeba menší či větší úprava. V některých případech pomůže i rekonstrukce. Než se ale pustíte k většímu zásahu, vše dobře promyslete a propočtěte.

Rekonstrukce se vyplatí pouze v případě, že se vám potom přirozeně promítne do prodejní ceny. A to není tak jednoduché. Nehledě na to, pokud tím zasáhnete do okolí, musíte si vyřídit stavební povolení a to vám taky nějaký čas zabere.

Správná propagace a komunikace

Prodeji nemovitosti hodně pomáhá správná propagace. Fotografie celého prostoru, detailní a přesné informace, správně formulovaný inzerát. Hodně také záleží na osobním setkání. Toto ale zabírá velmi mnoho času.

Můžete se obrátit na profesionály, kteří vám pomohou. Ať už jde o nafocení interiéru nebo sestavení inzerátu. Domluví schůzky se zájemci a v případě zájmu je i nemovitostí provedou. Zajistí komunikaci. Nemusíte vše dělat sami. Realitní makléři vše zařídí za vás.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera