Moderní vánoční dekorace pro rok 2016

Vánoční čas je doba, na kterou se většina lidí nejvíce těší. A k Vánocům, kromě voňavého jehličí a lahodného cukroví, patří i výzdoba. Není příliš zábavné mít každý domov vyzdobený stejně. Zvláště pak moderní domácnost by si zasloužila i něco jiného než háčkované ozdoby a slaměný betlém. Nechte se inspirovat a vytvořte si vánoční výzdobu podle nejžhavějších trendů.

Sklo se vrací v plné své kráse

Místo pro život

Místo pro život

Není tomu tak dávno, kdy na vánočním stromu hrály plastové vánoční ozdoby. Je jasné, že se plastu nedá upřít, že je mnohem více praktický.

Zvláště pokud vám po domě pobíhají děti nebo domácí mazlíčci. Ale rozhodně na stromečku nepůsobí tak luxusně, jako skleněné ozdoby.

Pronájem domů Praha si také vybíráme hlavně proto, abychom se v něm cítili dobře. Není škoda krásný dům vyzdobit plastem? Sklo je letos velice trendy. Vkusně vypadají i skleněné svícny nebo ozdoby do oken.

Fialová už dávno není barvou podzimu

Červené a zlaté letos svátky nepřejí. Hlavními barvami sezóny jsou bílá a fialová. Pokud chcete mít letos stylové Vánoce, měli byste kombinovat právě tyto barvy.

Realitní rádce je ideálním, pokud hledáte vhodné bydlení. Zkuste se tedy nechat inspirovat i světovými designéry, kteří vytvářejí výzdobu pro nejluxusnější obchodní domy.

Fialoví ptáčci ozvláštní váš stromeček a budou působit romanticky. Zvláště pokud k nim sežene bílé ozdoby ve tvaru sněhových vloček. To je ideální kombinace.

Věnec z přírodních materiálů

Prodej a nákup nemovitosti je pro některé velice namáhavou a stresovou záležitostí. Uklidněte se při výrobě adventního věnce nebo stylové ozdoby na dveře. Letos jsou v kurzu přírodní materiály.

K výrobě můžete použít, třeba kůru z břízy, šišky, oříšky nebo si vyrobit růže z pevnějšího papíru. Ideální je šišky nastříkat třpytkami. Vytvoříte tak efekt ojínění. Oříšky zase můžete nastříkat na fialovo. Vytvoříte tak velice stylovou dekoraci v barvách, které jsou letos moderní.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera