Okouzlete hlubokým sexy pohledem

Jak se říká, oči jsou okny do duše. Proto je každá žena chce mít co nejkrásnější. Ale ne každou příroda obdařila hlubokým pohledem orámovaným nádhernými, dlouhým, hustými řasami. Jestli se i vy trápíte kvůli slabým a řídkým řasám, existuje pro vás řešení. A nemusíte utrácet za drahé řasenky, které vám stejně nepřinesou to, co od nich čekáte. Nechte si řasy prodloužit a každého okouzlíte pohledem filmové hvězdy.

Jak se řasy prodlužují?

Umělé řasy

Umělé řasy

V současné době existuje mnoho metod prodlužování a zhušťování řas.

Všechny salony, které se prodlužováním zabývají, inzerují, že se umělé řasy lepí po jedné na vaše vlastní řasy.

To je ale opravdu nelehký úkol. Záleží tedy hlavně na preciznost kosmetičky a na kvalitě lepidla, kterým se řasy připevňují.

Jestli tedy chcete, aby vřasy vydrželi co nejdéle a vypadali dobře, vybírejte důkladně.

Jaké jsou základní metody?

  • Emporio Lashes patří mezi levnější metody. Používá se celkem kvalitní lepidlo, které ale není příliš pružné. Hlavním problémem je to, že při nošení těchto řas dojde k velkému vypadávání I řas vlastních.
  • Xtreme Lashes jsou řasy drahé, které ale zaručují opravdu přirozený vzhled. Ten ale vydrží jen 14 dní.
  • Diamond Lashes jsou znatelně levnější obdobou Xtreme Lashes, ale hustší řasy vám zaručí jen na 10 dní

Chcete kvalitu? Budete muset investovat

Nejkvalitnější, ale také nejdražší metodou jsou Luxus Lashes. Při této metodě si můžete vybrat ze tří typů řas – syntetických, norkových nebo hedvábných a z nepřeberného množství délek.

Řasy se lepí hypoalergenním lepidlem. Umožní vám, abyste i s prodlouženými řasami dělala všechno, na co jste zvyklá. Můžete plavat, sportovat a dokonce relaxovat třeba v sauně.

Řasy se lepí jednotlivě a přirozeně tak kopírují vzhled vašich vlastních řas – vypadají úplně přirozeně. Největší výhodou je, že bez problému vydrží celý měsíc a s doplňováním ještě mnohem déle. Touto metodou si můžete nechat řasy prodloužit třeba v salonu YesVisage.

Jak o prodloužené řasy pečovat?

Krásná žena

Krásná žena

Aby vaše prodloužené řasy vypadaly perfektně co nejdéle, budete o ně muset speciálně pečovat. Určitě se nevyplatí, když na ně budete používat běžné řasenky.

Po aplikaci umělých řas je lepší je 48 hodin nezatěžovat, aby lepidlo mohlo dokonale zaschnout. Potom používejte produkty, které vám doporučí kosmetička.

Základem je určitě ochranná bezbarvá řasenka, která řasy chrání před vlhkem, nečistotami a mastnotou. K odličování prodloužených řas používejte raději než vatové tampony mikrokartáčky a odličovače na bázi vody nebo silikonu.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera