Známe nejúčinnější druhy liposukcí!

Která žena by netoužila po krásné, sexy postavě. Jenže mnohým ženám se nedaří zhubnout ani za pomoci diet a cvičení. Kromě toho je cvičení časově náročné a většina lidí nemá tolik času, aby každý den poctivě cvičila. Účinným řešením je liposukce. Ale nebojte se. Představíme vám tři, které nebolí.

Zbavte se laserem špíčků

Yesvisage

Yesvisage

Moderní a efektivní způsob v boji s nevzhlednými tukovými polštáři je laserová liposukce SlimLipo.

Jak už název napovídá, tuk odbourává pomocí výkonného laseru. Laser nejenže efektivně štěpí tuky, ale také tvaruje vaší postavu.

Což je něco co vám klasická liposukce prostě nenabídne. Pokud si zvolíte laserovou liposukci, zbavíte se přebytečného tuku a zároveň si zpevníte pokožku. Proto je tento zákrok doporučován i straším lidem.

Liposukce SlimLipo je šetrná ke tkáním a výsledky jsou viditelné ihned po zákroku. Samotná procedura není nijak bolestivá, proto není prováděna v narkóze. To je dobrá zpráva pro ty z vás, kdo mají s narkózou problémy. Laserem ošetříte jak celé tělo, tak s ním vytvarujete jednotlivé partií.

Chlad vám pomůže k lepší postavě

Kryolipolýza rychlá bezbolestná liposukce břicha která má úžasné výsledky. Liposukce chladem slaví ohromný úspěch a stává se u klientů velice oblíbenou. Proces kryolipolýzy probíhá tak, že se do speciálního přístroje nasaje tuková řasa.

Podkožní tuk se zahřeje na 41°C a následně je zchlazen. Tím dochází k rozpadu tuku. Ten je potom vyplavován lymfatickým systémem z těla ven.

Výsledky liposukce pomocí kryolipolýzy jsou srovnatelné s klasickou liposukcí. Ale je rychlejší a vůbec nebolí. Kryolipolýza garantuje úbytek tuku až čtvrtinu po jedné aplikaci.

Díky ultrazvuku zvítězíte v boji s přebytečnými kily

hubnutí - liposukce

Liposukce

Neinvazivní lipodestrukce je další z řady bezbolestných liposukcí. Tato liposukce štěpí tuky pomocí kombinace neinvazivní aplikace aktivních látek a ultrazvuku.

To umožní přesné a účinné tvarování jednotlivých partií těla. Na problematické partie se aplikují aktivní látky, které zahájí proces štěpení v tukových buňkách.

Následně jsou membrány tukových buněk porušeny ultrazvukovou vlnou a jsou vyloučeny z těla lymfatickým systémem. Kůže po této proceduře je bez porušení. Celý proces je bezpečný a bezbolestný.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera