Bydlení s výtahem nebo bez výtahu?

Chcete bydlet v bytě s krásným výhledem na Prahu? Budete muset přemýšlet nad tím, jestli má dům výtah. Věřte tomu, že tahat velké nákupy např. do 8 patra se vám velmi rychle zprotiví. Starší nemovitosti jsou v různém stavu rozkladu. Málokterý majitel investuje do rekonstrukce a mnoho domů je vybaveno výtahy, ale ne v kvalitním bezpečnostním stavu. I v nových developerských projektech dejte pozor, zda mají domy vše, aby se v nich dalo bydlet.

Vždy jsou důležité preference

Nové byty

Nové byty

Záleží především na vašich preferencích. Pokud chcete výhled na město či do zeleně, přízemí vám stačit nebude.

Nové byty v Praze jsou k dispozici v rámci různých developerských projektů.

Na fotografiích vypadají krásně, ale důkladně si zjistěte všechny další důležité parametry spokojeného bydlení. Ve starších domech o to víc. Každé bydlení ale má své pro a proti. I v nových domech můžete najít spoustu nedostatků, pokud to zadaná firma neudělá pořádně.

Kde je výtah nutností?

Výtahy jsou v našem životě běžné. Máme je v práci, někdy i u lékaře, v obchodních domech či v domě, v kterém bydlíme. Výtahy sice mají pojistky při hrozícím pádu, zároveň je ale nutné dělat pravidelné revize.

Obecně platí, že výtah musí být v domě, pokud má 5 a více pater. Reality Praha jsou různě staré, ale i ve starších nemovitostech už často výtahy jsou. Pokud má dům původně patra 4, ale časem se dostaví další, i v tom případě se musí vybudovat výtah.

Pozor na chytáky

Pokud hledáte bydlení na internetových serverech, můžete si do vyhledávání přidat kromě preferovaných lokalit také další zařízení – jako je i výtah. Nemusí to ale znamenat, že je výtah k dispozici pro všechna patra.

Může se také stát, že výtah končí v pátém patře, ale vy chcete volný byt v šestém. I takové případy jsou možné a to především ve starších nemovitostech. Realitní kanceláře vám mohou pomoci s výběrem, důležitá bude prohlídka bytu i domu.

Může se Vám líbit ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera